LAJMI I FUNDIT:

Kënga e re e Nita Latifit “2 gota” lansohet të shtunën

Kënga e re e Nita Latifit “2 gota” lansohet të shtunën

Pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania, këngëtarja Nita Latifi iu është rikthyer aktiviteteve muzikore.

Reklama

Artistja nga Kosova prej ditësh ka njoftuar për finalizimin e një projekti të ri që do të duhej të lansohej sot (e premte).

Por, në një postimi të fundit në InstaStory, Nita tha se për arsye të problemeve teknike publikimi i këngës është shtyrë për ditën e shtunë.

Foto: Nita Latifi/Instagram

“Të gjithë ju që e keni pritë këngën sonte, për shkaqe teknike kënga del nesër në orën 20:00”, ka shkruar këngëtarja.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur këngëtarja, por që padyshim do të mirëpritet nga fansat e saj.

Të gjitha lajmet nga Nita Latifi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Nita Latifi

Theksojmë që Nita qëndroi për më shumë se 100 ditë brenda shtëpisë së famshme dhe rrugëtimi i saj po komentohet edhe disa javë pas përfundmit të formatit. /Telegrafi/