Jessie J ka zbuluar se është ndarë nga partneri i saj, Max Pham, pas shtatë muajsh lidhje.

Këngëtarja, 33-vjeçare, pranoi se nuk kanë qenë së bashku për disa javë, kur u pyet nga fansat në Instagram, por këmbënguli se ‘nuk kishte asgjë dramatike’.

Ajo shpjegoi: “Unë dhe Max kemi qenë vetëm miq për një kohë. Asgjë dramatike nuk ndodhi. Kështu që ju lutem mos reagoni shumë”.

Jessie J (Foto: YouTube)

“Ai është një njeri i mahnitshëm. Ne të dy kemi shumë respekt dhe dashuri për njëri-tjetrin. Thjesht nuk ishte një romancë e drejtë. Kështu që të dy vendosëm të jemi miq”.

Ajo shtoi: “E vetmja arsye pse flas për këtë është sepse bëhet e çuditshme dhe pak e vështirë kur njerëzit jetojnë në të kaluarën tënde”.

Të gjitha lajmet nga Jessie J Të gjitha lajmet nga Jessie J

“Unë e urrej se sa shumë njerëz të tjerë mund të bëjnë ndarjet tuaja në jetë private”.

“Ne të dy jemi të lumtur, jetojmë dhe e duam jetën tonë”.

Jessie J (Foto: Instagram)

Jessie ka nisur takimet me balerinin në fillim të këtij viti, katër muaj pas ndarjes nga Channing Tatum.

Ajo kishte një romancë dyvjeçare me yllin e Hollywoodit dhe ka lënë të kuptohet se planifikon të shkruajë për të në albumin e saj të ri.

Artistja e famshme konfirmoi se tashmë ka shkruar një këngë ndarjeje për të nisur albumin e ardhshëm.

Jessie J dhe Max (Foto: Instagram)

“Kënga e parë ka të bëjë me të qenit në një lidhje dhe kur dikush thjesht e hedh poshtë atë. E dini, kur kaloni një ndarje dhe dikush thotë, ‘Në rregull. mirupafshim’. Një nga këngët e mia të preferuara ka të bëjë vetëm me atë”, deklaroi Jessie J. /Telegrafi/