Sot (e diel) është dita kur pas plotë një muaji përfundon Kupa e Botës në Katar.

Ne finalen e madhe po takohen Franca me Argjentinë teksa krahas vëmendjes së madhe që merr një ndeshje e tillë futbolli, në fokus janë edhe numri tifozëve që ndodhen në tribuna.

Një prej fansave më joshëse përgjatë Kampionatit Botëror është padyshim tifozja kroate, Ivana Knoll.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Kur ajo ishte e pranishme në pothuajse çdo ndeshje që zhvilloi Kroacia, 30-vjeçarja nuk po mungon as në finale.

Për mbi tre milionë fansat e saj në llogarinë e Instaramit, Knoll ka pozuar një imazhe ndërsa nuk la anash pa theksuar format tërheqëse të trupit.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Reklama

“Finalja”, ka shkruar Ivana ku shihet e veshur me një bluzë me ngjyra të errëta të kombinuara me një palë dollake sporti gri dhe atlete të bardha.

Reklama

Ndryshe, kujtojmë që Kroacia dje (e shtunë) zuri vendin e tretë në këtë Botëror duke mposhtu Marokon. /Telegrafi/