LAJMI I FUNDIT:

Ivana Knoll heq nga trupi ngjyrat kuq e bardhë të flamurit kroat, shfaqet provokuese në të zeza në ndeshjen e Marokut kundër Francës

Ivana Knoll heq nga trupi ngjyrat kuq e bardhë të flamurit kroat, shfaqet provokuese në të zeza në ndeshjen e Marokut kundër Francës

‘Tifozja më e nxehtë’ e Kampionatit Botëror është ende në Katar – pavarësisht se Kroacia u eliminua në gjysmëfinale.

Reklama

Ivana Knoll hoqi ngjyrat e saj të zakonshme teksa po shkonte për të parë ndeshjen gjysmëfinale mes Francës dhe Marokut, shkruan The Sun.

Ivana ka qenë në të gjitha ndeshjet e Kroacisë në Katar, dhe ajo gjithsesi ia doli t’iu jepte zemër lojtarëve të Përfaqësueses së Kroacisë.

Foto: Ivana Knoll/InstaStory

30-vjeçarja gjatë gjithë kohës ishte e veshur me veshje të ekspozuara me kuadrate të kuqe dhe të bardha, që përkojnë me ngjyrat e flamurit kroat.

Por ajo qëndroi neutrale të mërkurën teksa u drejtua për në stadiumin “Al-Bayt” për të parë gjysmëfinalen e Francës kundër Marokut.

Foto: Ivana Knoll/InstaStory

Në vend të ngjyrave të saj të zakonshme kuq dhe të bardhë, Ivana kishte veshur një kostum të zi.

Bukuroshja kroate publikoi një video të saj nga tribuna në InstaStory.

Foto: Getty Images

Ajo mahniti me veshjen zbuluese që nxirrte në pah figurën e saj trupore.

Fansat mbetën të gëzuar të martën kur kuptuan se Knoll nuk do të kthehej ende në shtëpi.

Edhe pse Kroacia humbi gjysmëfinalen e saj ndaj Argjentinës, ata janë në garë për vendin e tretë – ndeshje e cila do të luhet të shtunën.

Foto: Getty Images

Kështu që Ivana do të qëndrojë në Katar edhe për pak kohë.

Ajo shkroi në Instagram pas humbjes së Kroacisë: “Ndonjëherë luajmë në mënyrë mahnitëse, ndonjëherë jo aq mirë”.

Foto: Getty Images

“Ndonjëherë në gjysmëfinale kemi një gjyqtar të keq si dje që jep penallti për asgjë dhe humbet shansin për të marrë trofeun”.

“Ndonjëherë ne nënvlerësohemi dhe më pas i tregojmë rrugën për në shtëpi ekipit më të favorizuar, që është futbolli”.

Foto: Getty Images

“Por gjëja më e rëndësishme, ne jemi një vend i vogël me zemër të madhe dhe jam krenare që jam kroate përgjithmonë”, shkroi Knoll. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Në trend Magazina

Më shumë
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

Magazina
Me qëllimin që t’ua kthejë dashurinë ndjekësve të shumtë, Luizi befason fansen e tij të madhe

Me qëllimin që t’ua kthejë dashurinë ndjekësve të shumtë, Luizi befason fansen e tij të madhe

Magazina
Megi Pojani në imazhet tërheqëse me bikini

Megi Pojani në imazhet tërheqëse me bikini

Magazina
Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Magazina
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Kalo në kategori