LAJMI I FUNDIT:

Ivana Knoll flet pas eliminimit të Kroacisë nga Botërori: Nuk mendoj se Argjentina është ekip i mirë, patëm një ditë të keqe

Ivana Knoll flet pas eliminimit të Kroacisë nga Botërori: Nuk mendoj se Argjentina është ekip i mirë, patëm një ditë të keqe
Foto: Screenshot/Instagram

Këtë të martë ishte gjysmëfinalja e parë e Katarit 2022 mes Argjentinës dhe Kroacisë dhe si në çdo ndeshje të skuadrës evropiane, Ivana Knoll ishte një nga personat më të kërkuar, sidomos nga tifozët që donin t’i merrnin një kujtim bukuroshes.

Reklama

Por në fund të ndeshjes, ajo nuk ishte e buzëqeshur si në raste të tjera, pasi kombëtarja e vendit të saj u eliminua.

Në dalje të stadiumit “Lusail”, ku Kroacia humbi 3-0, modelja dhe influencuesja nuk e fshehu acarimin e saj dhe rrëfeu se ishte e pikëlluar për humbjen, pasi siguroi se Argjentina nuk është një ekip i mirë, përveç faktit se kroatët patën një ditë të keqe.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

“Unë nuk mendoj se Argjentina është një ekip kaq i mirë, prandaj. Nuk patëm një ditë të mirë, por një ditë të keqe, kjo është e gjitha”, tha modelja në një video të publikuar nga TUDN.

Që nga fillimi i Kupës së Botës, modelja kroate tërhoqi vëmendjen e fansave për bukurinë e saj dhe u bë një personazh i famshëm.

Edhe tifozët e Argjentinës e donin një foto me të - bukuroshja kroate Ivana Knoll nuk i kurseu 'selfiet' edhe me rivalët e ndeshjes
Lexo po ashtu Edhe tifozët e Argjentinës e donin një foto me të - bukuroshja kroate Ivana Knoll nuk i kurseu 'selfiet' edhe me rivalët e ndeshjes

Ajo i kalon dy milionë ndjekësi në llogarinë e saj në Instagram dhe është pagëzuar si e dashura e Kupës së Botës.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Këtë të martë ajo shkoi në stadiumin “Lusail” me një pamje sensuale që mahniti qindra fansa në vendngjarje dhe mijëra me imazhet në rrjetet sociale.

Këtë fundjavë, ajo do të ketë paraqitjet e saj të fundit në Katar, por të gjithë fansat do të vazhdojnë ta ndjekin përmes llogarisë së saj në Instagram. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Në trend Magazina

Më shumë
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Me qëllimin që t’ua kthejë dashurinë ndjekësve të shumtë, Luizi befason fansen e tij të madhe

Me qëllimin që t’ua kthejë dashurinë ndjekësve të shumtë, Luizi befason fansen e tij të madhe

Magazina
Nuk është më ‘dhëndri’ i Luis Enriques? Ferran Torres thuhet të jetë ndarë nga e dashura

Nuk është më ‘dhëndri’ i Luis Enriques? Ferran Torres thuhet të jetë ndarë nga e dashura

Magazina
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Magazina
David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

Magazina
Kalo në kategori