Irina Shayk ka treguar dhe një herë anën atraktive të saj.

Bukuroshja ruse edhe një herë ka treguar se atë asgjë s’mund ta ndalë, as fakti që tashmë është bërë nënë.

??‍♀️☀️? #tb @mertalas @macpiggott

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on Jan 22, 2018 at 7:09am PST

Irina e cila është në lidhje prej kohësh me Bradley Cooper po shijon kohën e të qenurit nënë.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Ajo megjithatë ka vazhduar me fushatat e saj reklamuese ku është dukur tejet atraktive.

Në të zezë me një xhaketë e bluzë të zezë e këpucë të zeza, flokë të lëshuar, Irina shfaqet me grim të thjeshtë, duke u shfaqur tejet atraktive.

Irina Shayk më parë ka qenë në një lidhje romantike me Cristiano Ronaldon.

Bukuroshja thuhet se i dha fund lidhjes me futbollistin për shkak se e detyroi atë të zgjidhte mes saj dhe nënës së tij. /Telegrafi/