LAJMI I FUNDIT:

Interi në kërkim të lojtarëve me parametra zero, Martial objektivi i madh

Interi në kërkim të lojtarëve me parametra zero, Martial objektivi i madh

Interi gjatë verës arriti të bëjë një treg të transferimeve të mirë, ku afroi në skuadër shumë lojtarë cilësor.

Në mesin e tyre ishin edhe Stefan De Vrij dhe Kwadwo Asamoah që iu bashkuan skuadrës së lojtarë të lirë.


Sipas Tuttosport, drejtori sportiv Piero Ausilio tashmë ka filluar të punojë që të sjellë në skuadër lojtarë tjerë me parametra zero.

Në listë janë dy lojtarë të mëdhenj, bëhet fjalë për Hector Herreran, të cilit i skadon kontrata në verën e 2019.

Lojtari tjetër është Anthony Martial, të cilit po ashtu i skadon kontrata me Manchester Unitedin në verën e ardhshme.

Modric dëshiron t'i bashkohet Interit në janar
Lexo po ashtu Modric dëshiron t'i bashkohet Interit në janar

Gjithsesi zikaltrit nuk do ta kenë të lehtë të sigurojnë shërbimet e këtyre do lojtarëve pasi për Herreran dhe Martialin kanë shfaqur interesim shumë klube të mëdha.

Nuk duhet harruar se sulmuesi francez ishte vitin e kaluar pranë Interit pasi ishin Djajtë e Kuq që e ofruan në një marrëveshje të mundshme për Ivan Perisicin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Zyrtare: Sylvinho publikon listën e Shqipërisë me lojtarët e ftuar për Euro 2024 - Cikalleshi mbetet jashtë

Zyrtare: Sylvinho publikon listën e Shqipërisë me lojtarët e ftuar për Euro 2024 - Cikalleshi mbetet jashtë

Kombëtarja e Shqipërisë
Surpriza më e madhe në listën e Shqipërisë: Kush është Medon Berisha, i ftuari

Surpriza më e madhe në listën e Shqipërisë: Kush është Medon Berisha, i ftuari "special" i Sylvinhos për Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Rikthimet, befasitë dhe mungesat - lista e Sylvinhos për Euro 2024

Rikthimet, befasitë dhe mungesat - lista e Sylvinhos për Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Ibrahimovic i propozoi Milanit një emër të madh për stolin – pronarët e refuzuan atë menjëherë

Ibrahimovic i propozoi Milanit një emër të madh për stolin – pronarët e refuzuan atë menjëherë

Serie A
Pesë lojtarë të dalë nga futbolli i Kosovës pjesë e listës së Shqipërisë për Euro 2024

Pesë lojtarë të dalë nga futbolli i Kosovës pjesë e listës së Shqipërisë për Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë

"Ka eksperiencë, grintë dhe është i vetmi mesfushor që ka luajtur në Evropian" - Sylvinho tregon arsyen e ftesës për Abrashin

Kombëtarja e Shqipërisë
Kalo në kategori