LAJMI I FUNDIT:

Imagjinoni të ktheheni në shtëpi të lodhur nga puna dhe të gjeni këtë skenë: Si do të reagonit?

Imagjinoni të ktheheni në shtëpi të lodhur nga puna dhe të gjeni këtë skenë: Si do të reagonit?

Nuk e dimë se ku është regjistruar video, por besojmë se djali është frymëzuar nga festat e ardhshme.

Një mesazh i shkurtër u publikua në rrjetet sociale, “ju vini në shtëpi dhe e gjeni atë duke bërë këtë”.

Dhe me të vërtetë, çdo prind do të nervozohej kur të shihte skenën e mëposhtme, jo vetëm për shkak të rrezikut për të voglin që përdor stërvitjen, por edhe për dëmin që shkaktoi.

Nga ana tjetër, nëse do të përjashtonim momentin e rrezikut, duhet të pranojmë se djali është padyshim i talentuar (nëse është vërtet autor).

Mund të shohim se ai hapi vrima në dyert e kabinetit në kuzhinë, në formën e një dreri, dhe çdo detaj është absolutisht i saktë!

Një numër i madh përdoruesish komentuan videon dhe u thanë prindërve që ta udhëzonin drejt artit.

Si do të reagonit në këtë situatë? Na shkruani në komente. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Çifti anglez gjen një kalim të fshehtë nëntokësor në oborrin e tyre

Çifti anglez gjen një kalim të fshehtë nëntokësor në oborrin e tyre

Interesante
Mesazh në shishe: Italiani gjen letrën e hedhur në det të djaloshit spanjoll

Mesazh në shishe: Italiani gjen letrën e hedhur në det të djaloshit spanjoll

Interesante
Videoja që po çmend përdoruesit e TikTok: Njerëzit nuk mund të bien dakord nëse kali po ecë përpara apo prapa

Videoja që po çmend përdoruesit e TikTok: Njerëzit nuk mund të bien dakord nëse kali po ecë përpara apo prapa

Fun
Gruaja mbeti e befasuar kur nën dyshemenë e shtëpisë së saj gjeti një kapsulë kohore

Gruaja mbeti e befasuar kur nën dyshemenë e shtëpisë së saj gjeti një kapsulë kohore

Interesante
Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Interesante
Si ta kuptoni nëse ka kamera të fshehura në dhomën e hotelit

Si ta kuptoni nëse ka kamera të fshehura në dhomën e hotelit

Interesante
Kalo në kategori