Aktori britanik Hugh Grant dhe producentja televizive Ana Eberstein po presin një fëmijë.

Hugh Grant dhe Ana Eberstein arritën të zgjidhnin të gjitha problemet e së kaluarës.

Çifti i famshëm u shfaq në Golden Globe Awards, ku dhuruan buzëqeshë gjatë gjithë kohës dhe konfirmuan se kanë konsoliduar romancën e tyre emocionale që zgjati me vite.

Por, ajo që ra në sy të të gjithëve ishte barku i rrumbullakosur i Anas, gjë që është dëshmi e dukshme se është shtatzënë.

Deri më tani, të dy nuk kanë komentuar këto pohime të mediave, por nëna e Anne, një politikan me influencë në Suedi, ka konfirmuar shtatzëninë për “Aftonbladet”.

Reklama

“Jam shumë e lumtur që së shpejti do të bëhem gjyshja e një fëmije tjetër”, tha ajo shkurtimisht.

Reklama

Përndryshe, ylli “Notting Hill” do të bëhet babai për herë të pestë dhe ky do të jetë fëmija i tretë me Anne Eberstein.

Aktori 57-vjeçar gjithashtu ka një djalë dhe një vajzë nga lidhja me Tinlan Hong. /Telegrafi/