LAJMI I FUNDIT:

Hilary Swank është në pritje të binjakëve në moshën 48 vjeçare

Hilary Swank është në pritje të binjakëve në moshën 48 vjeçare
(Foto: LA Times)

Fituesja e dyfishtë e çmimit Oscar, Hilary Swank dhe bashkëshorti i saj, Philip Schneider, janë në pritje të binjakëve.

Lajmin e ka konfirmuar vet aktorja në një prononcim për emisionin Good Morning America.

“Ka diçka që e kam pritur shumë gjatë dhe ky është lajmi im i ardhshëm – do të bëhem nënë. Po vijnë dy fëmijë, nuk mund ta besoj”, është shprehur 48-vjeçarja.

View this post on Instagram

A post shared by Hilary Swank (@hilaryswank)

Ajo e publikoi edhe një video në profilin e saj në Instagram duke treguar barkun e rritur, ndërsa fansa të shumtë e uruan për pritjen e bukur. Sidoqoftë, nuk mungoi edhe një koment dashakeq, i cili mori kritika të shumta.

“A nuk i ke ti afro 50 vjet? Do t’i kesh 70 vjet kur do të jenë në fakultet dhe ndoshta, vetëm ndoshta, mund ta përjetosh martesën e tyre”, ka shkruar një ndjekës, i cili mori një sërë reagimesh për këtë koment.

Reklama

Ndryshe, Hilary dhe Philip janë në lidhje nga viti 2016, ndërsa në vitin 2018 u martuan. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Kalo në kategori