Heidi Lushtaku është shfaqur tejet bukur në imazhin e fundit të publikuar.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar një fotografi me motive kombëtare.

Ajo thotë se është feministe dhe ka kërkuar që femrat të jenë udhëheqëse.

“Nëse vetëm gratë shqiptare do të ishin udhëheqëse të vendeve tona, ata do të ishin shumë më mirë se tani”, u shpreh Heidi në Instagram.

View this post on Instagram

🐥 Fashion Film by SPOA @byspoa Creative Producer : @orelsimonspoa Director : @franckgomez Editor : @_shrtct_ Stylist : @philippeuter assisted by @charlotteneuwels Make Up : @emy_li_makeup_art Hair : @antoinewaynehairparis Music : Le Malls @thelemalls

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi.lushtaku) on Dec 5, 2018 at 5:06am PST

Heidi Lushtaku është modele mjaft e angazhuar në Zvicër e Gjermani.

Ajo ka kohë që është e fejuar me boksierin shqiptare, kampionin, Haxhi Krasniqi. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Hera understand your dreams.

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi.lushtaku) on Nov 19, 2018 at 12:57pm PST