LAJMI I FUNDIT:

Harmonia e rigjetur mes Kaderit dhe Albës në ambientin e arreduar nga ‘Ciao Berto’ në Big Brother VIP Kosova

Harmonia e rigjetur mes Kaderit dhe Albës në ambientin e arreduar nga ‘Ciao Berto’ në Big Brother VIP Kosova
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, Kaderi dhe Alba, dy nga banoret më të komentuara të këtij edicioni, kanë gjetur një moment të qetë për të biseduar dhe për t’u sqaruar. Vendtakimi i tyre? Dhoma e gjumit, e cila është bërë një oazë e qetësisë dhe bisedave ndërmjet banorëve, falë dizajnit elegant dhe të menduar mirë nga ‘Ciao Berto’.

Një kënd i veçantë i dhomës, i njohur si kendi i ‘Ciao Bertos’ – ku logoja e kompanisë shkëlqen në sfond – u shndërrua në skenën e një dialogu të sinqertë mes Kaderit dhe Albës. Pas shumë debatesh dhe keqkuptimeve që kanë karakterizuar ditët e tyre në BBVK, kjo hapësirë e qetë dhe komode u ofroi mundësinë e shumëkërkuar për të ndarë ndjenjat dhe për t’u afruar sërish.

‘Ciao Berto’, kompania e njohur për mobilim dhe dizajn të brendshëm, ka krijuar një mjedis të jashtëzakonshëm brenda shtëpisë BBV, duke arreduar jo vetëm dhomën e gjumit, por edhe shumë hapësira të tjera të shtëpisë. Me një ndjesi të fortë për estetikë dhe funksionalizëm, dhoma e gjumit dhe shumë hapësira të tjera, janë transformuar në vende ideale për çaste të qetësisë, reflektimit dhe harmonisë.

Dhoma e gjumit në Big brother VIP Kosova e arreduar nga ‘Ciao Berto’ (Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube)

Falë qasjeve të përzgjedhura në arredim dhe dizajn nga ‘Ciao Berto’, banorët e BBVK kanë një hapësirë ku mund të tërhiqen pas dinamikës së përditshme të lojës së madhe dhe të ndjejnë rehatinë e shtëpisë edhe në kontekstin e një ‘reality show’.

Ky ambient i krijon kushtet ideale për biseda ndërmjet banorëve, duke u lejuar atyre të lënë pas tensionet dhe të ndërtojnë ura të reja të komunikimit.

Kuzhina e BBVK nga 'Ciao Berto': Eleganca e hapësirës për ngrënie ndërprehet nga zënkat e banorëve
Lexo po ashtu Kuzhina e BBVK nga 'Ciao Berto': Eleganca e hapësirës për ngrënie ndërprehet nga zënkat e banorëve

Kjo mbrëmje në BBVK shënoi fillimin e një kapitulli të ri për Kaderin dhe Albën, duke dëshmuar se si një mjedis i arreduar me kujdes mund të ndikojë pozitivisht në marrëdhëniet dhe ndjenjat njerëzore. Ashtu si dhomën e gjumit, ‘Ciao Berto’ iu ka dhënë jetë edhe shumë hapësirave të tjera të shtëpisë, duke siguruar komoditet, stil dhe një ndjenjë të shtëpisë për banorët që marrin pjesë në këtë aventurë të Big Brother VIP Kosova. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori