LAJMI I FUNDIT:
Ciao Berto

Ciao Berto

69 Artikuj

Info

Showroomi i parë në Republikën e Kosovës, me mobilet më trendi në rajon. Klientëve prej 20 vitesh ju kanë dhuruar eksperiencën e të mobiluarit.

Banorët pozojnë me maskotat pranë divanit gjigant të dizajnuar nga Ciao Berto

Banorët pozojnë me maskotat pranë divanit gjigant të dizajnuar nga Ciao Berto

Yjet
Përplasje mes Blerandos dhe Adrit pranë këndit të ‘Ciao Bertos’ në BBVK

Përplasje mes Blerandos dhe Adrit pranë këndit të ‘Ciao Bertos’ në BBVK

Yjet
Harmonia e rigjetur mes Kaderit dhe Albës në ambientin e arreduar nga ‘Ciao Berto’ në Big Brother VIP Kosova

Harmonia e rigjetur mes Kaderit dhe Albës në ambientin e arreduar nga ‘Ciao Berto’ në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Ciao Berto, një mbështetës i madh për SOS Fshatrat e Fëmijëve në Kosovë!

Ciao Berto, një mbështetës i madh për SOS Fshatrat e Fëmijëve në Kosovë!

Kosovë
Kuzhina e BBVK nga ‘Ciao Berto’: Eleganca e hapësirës për ngrënie ndërprehet nga zënkat e banorëve

Kuzhina e BBVK nga ‘Ciao Berto’: Eleganca e hapësirës për ngrënie ndërprehet nga zënkat e banorëve

Yjet
Nxitoni! Vetëm dy ditë kanë mbetur për zbritjet e Golden Week në Ciao Berto!

Nxitoni! Vetëm dy ditë kanë mbetur për zbritjet e Golden Week në Ciao Berto!

Ciao Berto
Është kthyer në një prej ambienteve më të preferuara të banorëve – dhoma e makijazhit në BBVK 2: Një rikrijim atraktiv nga “Ciao Berto”

Është kthyer në një prej ambienteve më të preferuara të banorëve – dhoma e makijazhit në BBVK 2: Një rikrijim atraktiv nga “Ciao Berto”

TV / Film
Edona dhe Vesa debatojnë ashpër me njëra tjetrën pranë këndit të ‘Ciao Bertos’ në shtëpi

Edona dhe Vesa debatojnë ashpër me njëra tjetrën pranë këndit të ‘Ciao Bertos’ në shtëpi

Yjet
Black Friday arriti në Magniflex, përfitoni nga zbritjet e kësaj jave

Black Friday arriti në Magniflex, përfitoni nga zbritjet e kësaj jave

Magniflex Kosova
“Golden Week” në Ciao Berto – lumturia e artë tani deri në -50% zbritje!

“Golden Week” në Ciao Berto – lumturia e artë tani deri në -50% zbritje!

Ciao Berto
Një herë MAGNIFLEX, gjithmonë MAGNIFLEX!

Një herë MAGNIFLEX, gjithmonë MAGNIFLEX!

Magniflex Kosova
Blerando vallëzon sipër banakut të kuzhinës në BBVK, një nga ndjekësit e tij bën një pyetje interesante

Blerando vallëzon sipër banakut të kuzhinës në BBVK, një nga ndjekësit e tij bën një pyetje interesante

Yjet
Kuzhina e Ciao Bertos – një ëndërr e realizuar për banorët e Big Brother VIP Kosova

Kuzhina e Ciao Bertos – një ëndërr e realizuar për banorët e Big Brother VIP Kosova

Ciao Berto
Dyert të kualitetit të lartë në Big Brother VIP Kosova – të dizajnuara nga Ciao Berto

Dyert të kualitetit të lartë në Big Brother VIP Kosova – të dizajnuara nga Ciao Berto

Ciao Berto
Momenti qesharak kur Edona James përsërit disa herë Ciao Berto-n në Big Brother VIP Kosova 2

Momenti qesharak kur Edona James përsërit disa herë Ciao Berto-n në Big Brother VIP Kosova 2

Yjet
Ciao Berto sjell rehatinë për banorët e Big Brother VIP Kosova 2

Ciao Berto sjell rehatinë për banorët e Big Brother VIP Kosova 2

Yjet
Prodhimet e Ciao Berto në Nju Jork!

Prodhimet e Ciao Berto në Nju Jork!

Ciao Berto
Kujtim nga Big Brother – ‘Ciao Berto’ mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother – ‘Ciao Berto’ mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
E fitoi sfidën nga Ciao Berto, kolltuku i dizajnuar nga Xhuli Nura del në ankand për 30 ditë

E fitoi sfidën nga Ciao Berto, kolltuku i dizajnuar nga Xhuli Nura del në ankand për 30 ditë

Yjet
Ciao Berto i bën dhuratë familjes së Artanit kolltukun që ai e dizajnoi brenda shtëpisë së BBVK

Ciao Berto i bën dhuratë familjes së Artanit kolltukun që ai e dizajnoi brenda shtëpisë së BBVK

TV / Film
Rehati n’çdo shtëpi me Magniflex

Rehati n’çdo shtëpi me Magniflex

Magniflex Kosova
Dashni n’çdo shtëpi nga Ciao Berto

Dashni n’çdo shtëpi nga Ciao Berto

Ciao Berto
Përfitoni tani nga zbritja dhe mundësia e pagesës deri me 12 këste në dyshekët Magniflex!

Përfitoni tani nga zbritja dhe mundësia e pagesës deri me 12 këste në dyshekët Magniflex!

Ciao Berto
Dhuro rehati për Vitin e Ri!

Dhuro rehati për Vitin e Ri!

Ciao Berto