LAJMI I FUNDIT:

Hailey flet për jetën seksuale me Justin Bieberin – zbulon pozicionin e preferuar në shtrat

Hailey flet për jetën seksuale me Justin Bieberin – zbulon pozicionin e preferuar në shtrat

Hailey Bieber ka diskutuar për jetën e saj seksuale me bashkëshortin Justin Bieber.

Reklama

E ftuar në podcast “Call Her Daddy” modelja ka dhënë detaje për jetën intime të çiftit madje duke zbuluar edhe pozicionet e preferuara.

“Ne kemi punuar shumë për të qenë në hapësirën ku jemi tani dhe për t’i besuar njëri-tjetrit, dhe ka një besim dhe lidhje kaq të bukur sa nuk mendoj se kjo është diçka me të cilën do të isha rehat”, tha Hailey duke thënë se marrëdhëniet treshe nuk funksionojnë në çift.

Foto: Getty Images

Modelja zbuloi gjithashtu se ajo dhe këngëtari i “Love Yourself” janë gjithashtu më shumë njerëz që preferojnë “seks nate” sesa në mëngjes – edhe pse ajo është gjithmonë e hapur për pak kënaqësi në mëngjes.

Themeluesja e “Rhode” pranoi se pozicioni i saj i preferuar i seksit është “doggy style”, por gjithashtu tha se ajo zakonisht është në humor për diçka të ndryshme sa herë që gjenden nën jorgan.

Foto: Getty Images

Hailey, 25 vjeçe, dukej se ishte një libër i hapur gjatë intervistës, pasi ajo gjithashtu foli për marrëdhënien e mëparshme të bashkëshortit të saj me Selena Gomez dhe tha se “nuk ishte kurrë në një lidhje me të kur ai ishte me dikë”.

Ajo sqaroi se ajo kurrë nuk e “vodhi” Justinin nga ylli 30-vjeçar i “Only Murders in the Building”, duke thënë se “nuk është karakteri i saj për të ngatërruar marrëdhëniet e dikujt”.

Foto: Getty Images

“Mendoj se ishte gjëja më e mirë që mund të kishte ndodhur që ai të vazhdonte dhe të fejohej, të martohej dhe të vazhdonte jetën e tij në atë mënyrë. Unë e di se çfarë po ndodhte kur u kthyem bashkë dhe e di se çfarë duhej të ndodhte që ata të ktheheshim së bashku në një mënyrë të shëndetshme”, shpjegoi Hailey.

Hailey Bieber përballet me akuza për 'përvetësim kulturor' për pamjen e 'buzëve ngjyrë kafe me shkëlqim'
Lexo po ashtu Hailey Bieber përballet me akuza për 'përvetësim kulturor' për pamjen e 'buzëve ngjyrë kafe me shkëlqim'

Tutje modelja këmbënguli se Justin, 28 vjeç, kishte “mbyllur një kapitull” me Gomez përpara se t’i propozonte asaj në Bahamas në korrik 2018.

“Unë kurrë nuk do të doja të hyja në një lidhje, të fejohesha dhe të martohesha me të. Unë e di me të vërtetë që ne ishim në gjendje të ktheheshim së bashku sepse ishte plotësisht e mbyllur”, shtoi Hailey. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Leonardo DiCaprio takon Gigi Hadidin me prindërit e tij mes thashethemeve për rindezje të romancës

Leonardo DiCaprio takon Gigi Hadidin me prindërit e tij mes thashethemeve për rindezje të romancës

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza

DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza "Sevdali"

Magazina
Kalo në kategori