LAJMI I FUNDIT:

Gruaja e Willis publikon një video nga rinovimi i betimeve: Duhet t’i mbajmë kujtimet për ata që mund të mos jenë në gjendje ta bëjnë këtë

Gruaja e Willis publikon një video nga rinovimi i betimeve: Duhet t’i mbajmë kujtimet për ata që mund të mos jenë në gjendje ta bëjnë këtë
(Foto: ET)

Emma Heming Willis ka postuar fotografi dhe video në llogarinë e saj në Instagram nga rinovimi i betimeve me Bruce Willis në rastin e 14 vjetorit të martesës.

Reklama

Videoja është realizuar në vitin 2019 dhe është xhiruar nga ish-bashkëshortja e aktorit, Demi Moore, me të cilën janë ende në marrëdhënie të mira.

Në sfondin e videos dëgjohet kënga “Fix You” e grupit Coldplay, e cila shfaq Emman duke ecur drejt altarit së bashku me dy vajzat e saj, Mabel dhe Evelyn.

Nëna e Bruce Willis ka frikë se aktori nuk do ta njohë atë për shkak të sëmundjes së tij
Lexo po ashtu Nëna e Bruce Willis ka frikë se aktori nuk do ta njohë atë për shkak të sëmundjes së tij

Miku i vjetër i Bruce, Stephen Eads, drejtoi ceremoninë ndërsa dy nga vajzat e tjera të yllit hollivudian, Rumer dhe Scout Willis, kënduan në rinovimin e betimeve. Në fund të videos, çifti konfirmoi betimin me një puthje dhe në fund të gjithë bënë një fotografi të përbashkët.

“Në përvjetorin tonë të 10-të të martesës, ne vendosëm t’i rinovojmë betimet në të njëjtin vend ku thamë ‘Po’ në vitin 2009. Jam shumë e lumtur që e bëmë atë”.

“Shfrytëzo çdo mundësi për t’u bashkuar dhe festuar me familjen dhe miqtë. Këto janë momentet dhe kujtimet e bukura që mund t’i ruash gjithë jetën, ndërsa ne duhet t’i mbajmë ato kujtime të sigurta dhe të gjalla për ata që mund të mos jenë në gjendje që ta bëjnë këtë”, shkruan Emma në postimin e saj.

Nuk ka ilaç për aktorin Bruce Willis! Simptomat e para të sëmundjes janë të padukshme dhe më pas gjithçka shkon keq!
Lexo po ashtu Nuk ka ilaç për aktorin Bruce Willis! Simptomat e para të sëmundjes janë të padukshme dhe më pas gjithçka shkon keq!

Aktori festoi ditëlindjen e 68-të më 19 mars të këtij viti, ndërsa ish-gruaja e tij, Demi Moore, ndau videon e festës që në fakt, ishte xhirimi i parë, në të cilin aktori dëgjohet duke folur qëkur familja e tij njoftoi para një viti se ai vuan nga një çrregullim gjuhësor – afazia, ndërsa së fundi u njoftua se ishte diagnostikuar edhe me demencë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Seriali

Seriali "Rrushe" u transmetua me titra shqip nga Top Channel - Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Magazina
Kalo në kategori