LAJMI I FUNDIT:

Gresa dhe Andi nuk mund t’i rezistojnë njëri-tjetrit teksa shijojnë momente pasionante

Gresa dhe Andi nuk mund t’i rezistojnë njëri-tjetrit teksa shijojnë momente pasionante

Prej disa javësh dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Gresa Hoti dhe Andi Artani kanë krijuar një lidhje dashurie brenda shtëpisë së famshme.

Dyshja janë të pandashëm dhe ndonëse kanë debate ata shpesh ndajnë edhe momente intime dhe romantike bashkë.

Edhe mbrëmja e kaluar (e diel) ishte një natë pasionante për ta pasin dyshja në një moment nuk rezistuan duke dhuruar puthje plot afsh.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Theksojmë që të dy janë pjesë e banorëve që u bënë pjesë e shtëpisë së BBVK që nga fillimi.

Gresa më parë u eliminua por që i qëlloi bileta kthyese dhe tashmë po vazhdon garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Stresi dhe Xhuli bëjnë paqe, reperi ia dedikon një këngë
Lexo po ashtu Stresi dhe Xhuli bëjnë paqe, reperi ia dedikon një këngë

Përveç banorëve që kanë hyrë që në fillim ka patur vazhdimisht banorë të rinj që i janë bashkuar shtëpisë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori