Reperi i njohur Gold Ag është ndjerë shumë krenar gjatë mbrëmjes së kaluar kur xhudistja Majlinda Kelmendi, arriti të bëhet sportisjta e parë nga Kosova me medalje të artë në Lojërat Olimpike 2016.

Ai ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, një foto ku shihet afër xhudisteve: Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, e pranë tyre është edhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Në mbishkrimin e fotos reperi ka shkruar “Shqiptar”, duke treguar kështu se është shumë krenar, për të gjithë personat që janë në foto. /Telegrafi/

gold ag