Reperi i popullarizuar, Arian Agushi – Gold AG, është mjaft i dashur për publikun dhe tashmë numëron fansa të shumtë.

I njëjti është mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale, ndërsa ndan imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit e tij.

Ai së fundmi ka paralajmëruar fansat se projektin e ri do të publikojë për ditëlindje, me 28 korrik.

Arian Agushi (Foto: Instagram/arianagushi)

“28 korrik, surprizë, për ditëlindje”, ka shkruar ai.

Nga ana tjetër, reperi ka publikuar edhe disa imazhe gjatë xhirimeve të klipit në Durrës, i cili tregon se po bashkëpunon me produksionin “Max Production”.

Të gjitha lajmet nga Gold Ag Të gjitha lajmet nga Gold Ag

Theksojmë që Ariani gjatë këtij viti solli një sërë projektesh të suksesshme, në mesin e tyre edhe disa bashkëpunime. /Telegrafi/

Gold AG (Foto: Instagram/arianagushi)

Gold AG (Foto: Instagram/arianagushi)