Liam Payne do të ngjitet në skenë me Rita Orën për ta interpretuar hitin e tyre “For You”.

Mirëpo, ka pasur thashetheme se jeta e tij personale është nuk është në momentet më të mira dhe se ka krizë në lidhjen me Cheryl.

(Foto: Getty Images)

Partnerja e këngëtarit është xheloze për kohë që kalon ai me këngëtaren shqiptare gjatë koncerteve dhe evenimenteve të shumta.

Cheryl xhelozon që Liam kalon shumë kohë me Ritën, është spekuluar se çifti është në prag të ndarjes Cheryl xhelozon që Liam kalon shumë kohë me Ritën, është spekuluar se çifti është në prag të ndarjes

(Foto: Getty Images)

Madje ishte raportuar se çifti ishte në prag të ndarjes. Sidoqoftë, Cheryl ka vendosur që t’i heshttë këto spekulime duke u paraqitur në krahë të partnerit të saj.

(Foto: Getty Images)

Sipas njoftimeve të mëparshme, këngëtarja dëshiron të jetë e pranishme dhe ta mbështesë Liamin kur ai të shfaqet në skenë.

(Foto: Getty Images)

Është raportuar se çifti nuk po gjen kohë për njëri-tjetrin për shkak të orareve të ngarkuara, ndërsa ata duhet të ndajnë kohë edhe për djalin e tyre 11 muajsh.

(Foto: Getty Images)

Mirëpo, Cheryl do ta ketë shumë të vështirë që të përmbahet nga xhelozia, pasi që Rita Ora ka shkëlqyer me dukjen e saj në Brit Awards.

Pritet të shihet reagimi i saj kur Liam dhe Rita do ta interpretojnë në skenë hitin e tyre. /Telegrafi/

(Foto: Getty Images)