LAJMI I FUNDIT:

“Gjithçka është e mundur” – tifozët e Barcelonës po shpresojnë ta shohin Mbappen në klubin e tyre

“Gjithçka është e mundur” – tifozët e Barcelonës po shpresojnë ta shohin Mbappen në klubin e tyre

Kylian Mbappe hyri në Instagram për të ndarë foto të kohës së tij në qytetin e Barcelonës, ku kaloi ditët e pushimit javën e kaluar.

“Jeta është e mirë”, shkroi Mbappe në një foto të qytetit të ndezur të Barcelonës gjatë natës nga pamja e dhomës së tij të hotelit.


Që prej bërjes së postimit, tifozët e Barçës kanë shprehur shpresat që ekipi i tyre të nënshkruajë falas me Mbappe gjatë verës.

Jo një, por dy Mbappe do të bashkohen me Real Madridin në verë - zbulohen prapaskenat se si vëllai i vogël do të zbarkojë në Bernabeu
Lexo po ashtu Jo një, por dy Mbappe do të bashkohen me Real Madridin në verë - zbulohen prapaskenat se si vëllai i vogël do të zbarkojë në Bernabeu

Përkundër se tifozët e Barcelonës ëndërrojnë Mbappen, duket shumë e vështirë që francezi të luaj sezonin e ardhshëm me krizën e madhe që katalunasit kanë sa i përket financave.

Ja disa reagime të tifozëve të Barçës në Tribuna.com

Salvation Jay : “Gjithçka është e mundur nëse vetëm bordi i drejtorëve dëshiron të marrë Mbappe. Le të presim derisa sezoni të përfundojë së pari.”

Larry Affram : “Vetëm imagjinoni “Vitor [Roque], Mbappe dhe Lamine Yamal në sulm”.

Zbulohet oferta e 'çmendur' që Man Utd i bëri Mbappes, por francezi do të transferohet te Reali për shumë më pak
Lexo po ashtu Zbulohet oferta e 'çmendur' që Man Utd i bëri Mbappes, por francezi do të transferohet te Reali për shumë më pak

Anthony Jackson : “Çfarë skenari mbresëlënës, le të shpresojmë që të bëhet realitet që askush nuk e di nesër”.

Monal Christian : “Barca duhet të bëjë gjithçka për Mbappe. Seriozisht. Unë nuk mund ta shoh Madridin të sundojë për të gjitha klubet. Ai i do paratë. Ofrojini atij diçka që ai nuk mund ta refuzojë – Kumbari”.

Saidu Yakubu Abacha : “Këshilla ime për Mbappe është të harrojë paratë dhe të zgjedhë Barcelonën në mënyrë që të krijojë konkurrencë të ashpër në La Liga”.

Tifozët e Barçës mund të ëndërrojnë, por të gjithë e dinë se ku do të përfundojë Mbappe për të luajtur në sezonin e ardhshëm. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çfarë ndodhi me të vërtetë me Evan N'Dickan e Romës pasi ra pa ndjenja në fushë, dalin detaje të tjera nga rasti që tronditi Italinë

Çfarë ndodhi me të vërtetë me Evan N'Dickan e Romës pasi ra pa ndjenja në fushë, dalin detaje të tjera nga rasti që tronditi Italinë

Serie A
Bayern Munich nis bisedimet me tre herë fituesin e Ligës së Kampionëve për postin e trajnerit

Bayern Munich nis bisedimet me tre herë fituesin e Ligës së Kampionëve për postin e trajnerit

Bundesliga
Graniti feston me familje, babai i tij ka disa fjalë për Xabi Alonson

Graniti feston me familje, babai i tij ka disa fjalë për Xabi Alonson

Bundesliga
Deklaratë e madhe nga Xabi Alonso pas shpalljes kampion me Leverkusenin në Bundesliga

Deklaratë e madhe nga Xabi Alonso pas shpalljes kampion me Leverkusenin në Bundesliga

Bundesliga
Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Liga e Kampionëve
Granit Xhaka vihet në siklet nga Frimpong kur ia bën pyetjen për Arsenalin

Granit Xhaka vihet në siklet nga Frimpong kur ia bën pyetjen për Arsenalin

Bundesliga
Kalo në kategori