LAJMI I FUNDIT:

Gigi Hadid nuk do ta bëjë publike lidhjen me DiCaprion për të mos e lënduar ish-partnerin e saj, Zayn Malik

Gigi Hadid nuk do ta bëjë publike lidhjen me DiCaprion për të mos e lënduar ish-partnerin e saj, Zayn Malik

Gigi Hadid po vonon ta bëjë publike lidhjen e saj me yllin e Hollywoodit, Leonardo DiCaprio, pasi nuk dëshiron të lëndojë ish-in e saj, Zayn Malik.

Kështu ka thënë një burim i afërt me modelen për Cosmopolitan.

27-vjeçarja dhe Malik e nisën lidhjen në vitin 2015 dhe kanë një vajzë së bashku, përpara se të ndaheshin përfundimisht në 2021.

Leonardo dhe Gigi (Foto: Backgrid)

Një tjetër burim i tha Entertaiment Tonight se Hadid dhe DiCaprio janë “shumë të lidhur me njëri-tjetrin” pavarësisht se i mbajnë gjërat private.

“Gigi dhe Leo janë parë me njëri-tjetrin dhe janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, por Gigi është përpjekur t’i mbajë gjërat në nivele të ulëta me marrëdhënien e tyre”, thekson tutje burimi.

Reklama

“Ata po përpiqen t’i mbajnë gjërat private dhe të mos tregojnë më shumë për publikun.

Reklama
Gigi Hadid (Foto: Instagram)

“Gigi dhe Zayn të dy duan vetëm atë që është më e mira për njëri-tjetrin. Ata po bëjnë çmos që të kenë një marrëdhënie të përzemërt, të jenë prindërit më të mirë që mund të jenë dhe bashkë-prindër të Khai”.

DiCaprio është i njohur për lidhjet me femra më të reja, diçka për të cilën njihen edhe George Clooney dhe Bruce Willis.

Gigi Hadid dhe Zayn (Foto: ELLE)

Sipas The Sun, ish-partnerja e DiCaprios, Camila Morrone, ishte e fokusuar në karrierë, derisa aktori kishte synuar të kishte fëmijë dhe të qëndronte në shtëpi.

Reklama

Pasi Camila pa se cilat ishin qëllimet e Leos, u tha se ishte ajo që u nda me aktorin. /Telegrafi/

Gigi Hadid dhe Zayn (Foto: ELLE)

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Egzona Shigjeqi
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori