LAJMI I FUNDIT:

Georgina Rodriguez shkëlqen në qilimin e kuq të Festivalit të Filmit të Venecias

Georgina Rodriguez shkëlqen në qilimin e kuq të Festivalit të Filmit të Venecias

Tashmë ka nisur edicioni i 75-të i një ndër festivaleve më të mëdha evropiane të filmit në Botë.

Reklama

Festivali i Filmit Ndërkombëtar i Venecias ka pritur në qilimin e kuq yjet botërore të kinematografisë si dhe personalitetet të fushave të ndryshme.

Mes të ftuarve ishte edhe bashkëshortja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, e cila ka marrë poza para fotografëve të pranishëm në këtë ngjarje kulturore.

Bukuroshja kishte të veshur një fustan të zi transparent në pjesën e poshtme, i cili i rrinte i ngjeshur për trupin dhe i zbulonte të pasmet

Bukuroshja spanjolle tërhoqi vëmendjen me format e saj vërtetë joshëse, ndërsa fotografët nuk e humbën mundësinë të fiksojnë imazhe gjatë parakalimit të saj.

Kush është Georgina Rodriguez – gjithçka që duhet të dini për të dashurën e Ronaldos
Lexo po ashtu Kush është Georgina Rodriguez – gjithçka që duhet të dini për të dashurën e Ronaldos

Ndryshe, Georgina është nënë e dy fëmijëve binjak që i ka sulmuesin portugez të Juventusit, Ronaldo. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Magazina
Rita Ora shoqërohet nga bashkëshorti Taika Waititi edhe gjatë stërvitjeve, çifti shfaqen në formë të mirë përkrah njëri-tjetrit

Rita Ora shoqërohet nga bashkëshorti Taika Waititi edhe gjatë stërvitjeve, çifti shfaqen në formë të mirë përkrah njëri-tjetrit

Magazina
Kanye West paditet nga një fotografe për përdorimin pa leje të fotos së Gabriella Karefa-Johnson

Kanye West paditet nga një fotografe për përdorimin pa leje të fotos së Gabriella Karefa-Johnson

Magazina
Kalo në kategori