LAJMI I FUNDIT:

Georgina Rodriguez merr vëmendje me një tjetër dukje në Kanë

Georgina Rodriguez merr vëmendje me një tjetër dukje në Kanë

Georgina Rodriguez i ka mahnitur edhe një herë të gjithë me paraqitjen e veçantë në Festivalin e Filmit në Kanë.

Reklama

Modelja tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve me një fustan shkëlqyes ngjyrë ari.

Veshja me prerje sirene ia theksoi në masë të madhe fizikun në eventin prestigjioz të mbajtur në Francë.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo bëri gjithashtu që modelja të dallohej mes të pranishmëve të tjerë në eventin e këtij viti.

Të gjitha lajmet nga Georgina Rodriguez
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Georgina Rodriguez

Për të kompletuar dukjen, ajo kishte vënë flokët mbrapa, të cilat njëherësh përputheshin me grimin.

Foto: Screenshot/Instagram

Georgina kishte vënë edhe bizhuteri, duke përfshirë një unazë, byzylykë të shumtë dhe vathë gurësh të çmuar në nuanca argjendi dhe ari.

Përveç pamjes së jashtëzakonshme, ajo dha një ngrohtësi, duke i lejuar fotografët të kapnin pamjet perfekte.

Foto: Screenshot/Instagram

Këto ditë ndërkohë ka pasur aludime të shumta rreth raportit të zeshkanes me futbollistin e famshëm, Cristiano Ronaldon.

Megjithatë, çifti nuk kanë deklaruar akoma asgjë deri më tani. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Magazina
Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina

"Kënga Magjike" nuk do të organizohet këtë vit

Magazina
Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori