0Shares

Ai kohë më parë nënshkroi me kompaninë muzikore të Jay-Z, Roc Nation.

G4shi, apo në realitet siç quhet, Labinot Gashi, është renditur si një ndër reperët më të mirë në Amerikë.

E në saje të këtij suksesi, reperi shqiptar do të nis që nga nesër një turne koncertal anembanë Amerikës Veriore.

You Won't Get Much Done If You Only Grind On Days You Feel Good. Photo by @sageberx

A post shared by G4SHi (@g4shi) on Feb 23, 2017 at 3:36am PST

Këngëtari tashmë ka publikuar datat e koncerteve, i cili nis me Baltimorin dhe përfundon me 8 tetor në Vancouver të Kanadasë.

Ndryshe, këngëtari është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore, të cilat pritet t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/

I will be touring a lot this year. Make sure you catch me in your city 📍 4⃣⬆️

A post shared by G4SHi (@g4shi) on Aug 11, 2017 at 9:06am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)