Reperi shqiptar, i cili prej vitesh bën karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, edhe këtë vit pritet të performojë në festivalin “Sunny Hill”.

Ai vitin e kaluar është kthyer pas 18-të vitesh në Kosovë, ndërsa në edicionin e dytë të këtij festivali do të këndojë sërish.

Së fundmi, këngëtari 29-vjeçar ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale dhe duket se mezi pret të vijë në vendlindje.

View this post on Instagram

My show Kosov is in 2 weeks !!! 😱🔥

A post shared by GASHi (@gashi) on Jul 17, 2019 at 3:00pm PDT

“Performanca ime në Kosovë edhe dy javë”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Në ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e llojllojshme nga fansat e tij nuk kanë munguar.

G4shi në festivalin "Sunny Hill" do të promovojë albumin e ri G4shi në festivalin "Sunny Hill" do të promovojë albumin e ri

Gjithashtu, G4shi në këtë festival do të promovojë edhe albumin e tij të ri. /Telegrafi/