LAJMI I FUNDIT:

Fotografitë befasuese të yjeve të famshëm të realizuara në vitet e tyre të rinisë (Foto)

Fotografitë befasuese të yjeve të famshëm të realizuara në vitet e tyre të rinisë (Foto)

Shumë prej yjeve të famshëm mund të mos kenë pasur një fëmijëri të lumtur.

Vitet kalojnë, por janë fotografitë ato që mbesin një kujtim i bukur dhe na ç’mallin sado pak me të kaluarën.

Nëntë rolet në “Game of Thrones” të cilët u zëvendësuan fshehurazi (Foto)
Lexo po ashtu Nëntë rolet në “Game of Thrones” të cilët u zëvendësuan fshehurazi (Foto)

Bright Side ka sjell së fundmi një listë me fotografitë më të veçanta të 29 yjeve të famshëm të realizuara në vitet e tyre të rinisë, transmeton Telegrafi..

29. Orlando Bloom
28. Whitney Houston

27. Irina Shayk

26. Kirsten Dunst

25. Elvis Presley

24. Johnny Depp

23. Pamela Anderson

22. Natalie Portman

21. Jim Carrey

20. Adam Sandler

19. Amanda Seyfried

18. Antonio Banderas

17. Ryan Gosling

16. Tom Hanks

15. Milla Jovovich

14. David Duchovny

13. Nicolas Cage

12. Keanu Reeves

11. Sylvester Stallone

10. Jean-Claude Van Damme

9. Jason Statham

8. Leonardo DiCaprio

7. Scarlett Johansson

6. Bruce Willis

5. Gary Oldman

4. Jessica Alba

3. Madonna

2. Angelina Jolie

1. Melania Trump

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Nuk kam pasur kah t'ia mbaj", Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga bashkëshorti abuziv në Suedi

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina

"Të lutem babi ndalu", Drenusha tregon thirrjet që vajza e saj ia bënte ish-burrit në momentet agresive mes prindërve

Magazina
Kalo në kategori