LAJMI I FUNDIT:

Whitney Houston

33 Artikuj

Taylor Swift shkruan histori, renditet me shtatë albume në të njëjtën kohë në “Billboard 200”

Taylor Swift shkruan histori, renditet me shtatë albume në të njëjtën kohë në “Billboard 200”

Yjet
Një album i ri me gjashtë këngë i Whitney Huston pritet të publikohet në mars, 11 vite pas vdekjes së saj

Një album i ri me gjashtë këngë i Whitney Huston pritet të publikohet në mars, 11 vite pas vdekjes së saj

Muzikë
Clive Davis: Whitney Houston kishte një lidhje të fshehtë me asistenten e saj Robyn Crawford

Clive Davis: Whitney Houston kishte një lidhje të fshehtë me asistenten e saj Robyn Crawford

Yjet
Jeta dhe karriera e divës muzikore Whitney Houston së shpejti do të shfaqet në ekranin e madh

Jeta dhe karriera e divës muzikore Whitney Houston së shpejti do të shfaqet në ekranin e madh

TV / Film
Nis xhirimet filmi biografik për ikonën e muzikës Whitney Houston

Nis xhirimet filmi biografik për ikonën e muzikës Whitney Houston

TV / Film
Bobby Brown flet për dashurinë me Janet Jackson dhe aferën me Madonnan, por thotë se lidhja me Whitneyn ishte e veçantë

Bobby Brown flet për dashurinë me Janet Jackson dhe aferën me Madonnan, por thotë se lidhja me Whitneyn ishte e veçantë

Po Flitet
Bobby Brown tregon se si droga i dha fund martesës së tij me Whitney Houston

Bobby Brown tregon se si droga i dha fund martesës së tij me Whitney Houston

Yjet
Filmi i Whitney Houston dhe Kevin Costner “The Bodyguard” do të ribëhet, fansat duan që Beyonce ose Rihanna të luajnë në rolin kryesor

Filmi i Whitney Houston dhe Kevin Costner “The Bodyguard” do të ribëhet, fansat duan që Beyonce ose Rihanna të luajnë në rolin kryesor

Po Flitet
Del në shitje shtëpia luksoze e Whitney Houston, me një çmim shumë të lirë

Del në shitje shtëpia luksoze e Whitney Houston, me një çmim shumë të lirë

Yjet
Turneu holografik i Whitney Houston vjen tetë vite pas vdekjes së këngëtares: Tani është koha e duhur

Turneu holografik i Whitney Houston vjen tetë vite pas vdekjes së këngëtares: Tani është koha e duhur

Yjet
Me vdekjen e Nick Gordon mbyllet kapitulli tragjik, si trashëgues i demonëve që i kishin përndjekur Whitney Houstonin dhe vajzën e saj, Bobbi Kristina

Me vdekjen e Nick Gordon mbyllet kapitulli tragjik, si trashëgues i demonëve që i kishin përndjekur Whitney Houstonin dhe vajzën e saj, Bobbi Kristina

Imran Amiti
Pas Whitney Houston dhe vajzës së saj, nga problemet me drogën vdes edhe ish-i dashuri i Bobbi Kristinas

Pas Whitney Houston dhe vajzës së saj, nga problemet me drogën vdes edhe ish-i dashuri i Bobbi Kristinas

Po Flitet
Dhjetë çiftet ikonike që i adhuruam në vitet e 90-ta

Dhjetë çiftet ikonike që i adhuruam në vitet e 90-ta

Yjet
Rrëfimi i shoqes së ngushtë të Whitney Houston për lidhjen e tyre romantike

Rrëfimi i shoqes së ngushtë të Whitney Houston për lidhjen e tyre romantike

Po Flitet
E fshehta e errët e Whitney Houston, keqtrajtimi në fëmijëri

E fshehta e errët e Whitney Houston, keqtrajtimi në fëmijëri

Po Flitet
Turneu holografik i Whitney Houston do të fillojë në janar të vitit 2020

Turneu holografik i Whitney Houston do të fillojë në janar të vitit 2020

Yjet
Pas vdekjes së Keith Flint dhe Luke Perryt, në rrjetet sociale rikthehet tema e “Mallkimit të Aaron Ramseyt” – 18 personalitet e njohura që ndërruan jetë pas golave të uellsianit

Pas vdekjes së Keith Flint dhe Luke Perryt, në rrjetet sociale rikthehet tema e “Mallkimit të Aaron Ramseyt” – 18 personalitet e njohura që ndërruan jetë pas golave të uellsianit

Po Flitet
Gjendet i vdekur në banjë miku që e gjeti pa ndjenja në vaskë vajzën e Whitney Houstonit

Gjendet i vdekur në banjë miku që e gjeti pa ndjenja në vaskë vajzën e Whitney Houstonit

Po Flitet
Whitney Houston e kishte fshehur prej familjes abuzimin seksual nga kushërira

Whitney Houston e kishte fshehur prej familjes abuzimin seksual nga kushërira

Yjet
Filmi dokumentar zbulon se Whitney Houston ishte abuzuar seksualisht nga kushërira

Filmi dokumentar zbulon se Whitney Houston ishte abuzuar seksualisht nga kushërira

TV / Film
Fotografitë befasuese të yjeve të famshëm të realizuara në vitet e tyre të rinisë (Foto)

Fotografitë befasuese të yjeve të famshëm të realizuara në vitet e tyre të rinisë (Foto)

Yjet
Njerëzit që kanë punuar me Whitneyn thonë se ajo ka qenë biseksuale dhe në lidhje me asistenten e saj (Foto)

Njerëzit që kanë punuar me Whitneyn thonë se ajo ka qenë biseksuale dhe në lidhje me asistenten e saj (Foto)

Po Flitet
Yjet që parashikuan vdekjen e tyre të hershme

Yjet që parashikuan vdekjen e tyre të hershme

Yjet
Fëmija me sindromën Down këndon Whitney Houston, bën për vete të gjithë (Video)

Fëmija me sindromën Down këndon Whitney Houston, bën për vete të gjithë (Video)

Interesante