LAJMI I FUNDIT:

Një album i ri me gjashtë këngë i Whitney Huston pritet të publikohet në mars, 11 vite pas vdekjes së saj

Një album i ri me gjashtë këngë i Whitney Huston pritet të publikohet në mars, 11 vite pas vdekjes së saj

Muzikë e re nga Whitney Houston pritet të publikohet edhe pse ajo u nda nga jeta 11 vite më parë.

Reklama

Të enjten (9 shkurt) u njoftua se së shpejti do të dalë një dokumentar special televiziv, albumi përkatës dhe DVD me muzikën e saj.

Dokumentari i ri i yllit të ndjerë quhet “I Go to the Rock: The Gospel Music of Whitney Houston”.

Dokumentari do të shfaqet premierë më 24 mars në UPtv dhe Aspire TV.

Filmi flet për besimin e Houston, ngritjen e karrierës së saj dhe performancat e saj.

Pat Houston, ekzekutuesi i Estate of Whitney E. Houston, e quan projektin “një testament i zemrës së Whitney”.

Të gjitha lajmet nga Whitney Houston
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Whitney Houston

Houston vdiq nga përzierja e një kokteji të Xanax dhe ilaçeve të tjera të fuqishme me recetë me alkool, në vitin 2012.

Familjes së saj dyshohet se i është thënë nga zyrtarët e mjekëve të Los Angelesit se nuk kishte ujë të mjaftueshëm në mushkëritë e saj për të arritur në përfundimin se ajo ishte mbytur në vaskën e saj luksoze të hotelit dhe në fakt kishte vdekur para se koka e saj të shkonte nën ujë, raportoi TMZ.

Ish-burri i Houston, Bobby Brown, me të cilin ajo kishte një marrëdhënie famëkeqe të trazuar 14-vjeçare të mbushur me përdorimin e drogës, ishte në Nashville në kohën e vdekjes së saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Rina Balaj duket provokuese në pozat e reja në bikini rozë

Rina Balaj duket provokuese në pozat e reja në bikini rozë

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Kalo në kategori