LAJMI I FUNDIT:

Filmi i Whitney Houston dhe Kevin Costner “The Bodyguard” do të ribëhet, fansat duan që Beyonce ose Rihanna të luajnë në rolin kryesor

Filmi i Whitney Houston dhe Kevin Costner “The Bodyguard” do të ribëhet, fansat duan që Beyonce ose Rihanna të luajnë në rolin kryesor

Ylli i muzikës, Whitney Houston, është më së miri e njohur si këngëtare që krijoj hitet e pavdekshme “Wanna Dance With Somebody” dhe “Saving All My Love For You”.

Reklama

Por, në vitin 1992, artistja gjithashtu luajti në filmin e suksesshëm me Kevin Costner “the Bodyguard”, për të cilin realizoi këngën “I Will Always Love You”, shkruan DailyMail.

Dhe të mërkurën, sipas Variety, ky film do të ribëhet nga dramaturgu, Matthew Lopez.

Foto: REX

“The Bodyguard” është një film që flet për një ish-agjent të Shërbimeve Sekretet Amerikane i kthyer në një truproje Frank Farmer (Kevin Costner), i cili angazhohet për ta mbrojtur një këngëtare të njohur Rachel Marron (Whitney Houston). Gjatë rrugës protagonistët dashurohen me njëri-tjetrin.

Foto: Warner Bross/REX

Filmi i ri thuhet të jetë inspiruar nga drama romantike e Whtiney dhe Kevin. Ky projekt është diskutuar që nga viti 2011, por deri tani nuk është finalizuar.

Gjetja e protagonistëve është një nga sfidat më të mëdha, pasi Houston jo vetëm që dukej bukur në ekran, por edhe kishte një vokal të fuqishëm.

Foto: Warner Bross/REX

Fillimisht ishte menduar që rolet të luheshin nga Chris Hemswroth dhe Tessa Thmpson, pastaj u përmenden edhe Channing Tatum dhe Cardi B.

Së fundi, fansat në rrjetet sociale kanë bërë presion që protagoniste duhet të jetë Beyonce ose Rihanna, ndërsa Ryan Reynolds në rolin e Costner. /Telegrafi/

Foto: Rihanna dhe Beyonce

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Kalo në kategori