LAJMI I FUNDIT:

Bobby Brown flet për dashurinë me Janet Jackson dhe aferën me Madonnan, por thotë se lidhja me Whitneyn ishte e veçantë

Bobby Brown flet për dashurinë me Janet Jackson dhe aferën me Madonnan, por thotë se lidhja me Whitneyn ishte e veçantë
(Foto: theJasmineBRAND)

Një dokumentar i ri, në të cilin ish-bashkëshorti i Whitney Houston, këngëtari amerikan Bobby Brown, flet hapur për varësitë e tij dhe bashkëjetesën me këngëtaren e njohur, ka ngritur shumë “pluhur”.

Reklama

Bobby, i cili menjëherë pas vdekjes së divës në vitin 2012 u përpoq të shiste një skenar për një film që do të fliste për jetën e tyre të turbullt, më në fund ka ardhur me versionin e tij në dokumentarin “Biography: Bobby Brown”, i cili shfaqet premierë në A&E.

Këngëtari ka pranuar se para Whitneyt, ka qenë i dashuruar me Janet Jackson, por njëherësh theksoi se ka fjetur me Madonnan.

(Foto: Ridhaysf)

“Çfarë më tërhoqi te Janet? Gjithçka. Buzëqeshja, trupi, kërcimi i saj… Unë dhe Janet u ndamë, sepse ajo nuk mund të ishte me një burrë si unë. Unë jam një djalë lagjeje dhe babai i saj (Joe Jackson) nuk do ta linte të ndodhte me dikë si unë”, ka rrëfyer 53-vjeçari.

Me vdekjen e Nick Gordon mbyllet kapitulli tragjik, si trashëgues i demonëve që i kishin përndjekur Whitney Houstonin dhe vajzën e saj, Bobbi Kristina
Lexo po ashtu Me vdekjen e Nick Gordon mbyllet kapitulli tragjik, si trashëgues i demonëve që i kishin përndjekur Whitney Houstonin dhe vajzën e saj, Bobbi Kristina

Duke iu referua marrëdhënies me Madonnan, ka thënë: “A kam fjetur me Madonnan? Nuk ka pasur gjumë. Thjesht ndodhi. Unë as nuk e di se si ndodhi. Ajo ndoshta e di”.

Bobby, i cili gjithashtu tregoi se ishte i varur nga seksi, ka pohuar se dashuria mes tij dhe Houston ishte diçka e veçantë dhe se ka ndodhur me shikim të parë.

(Foto: Ron Davis/Getty Images)

“Kishte diçka në sytë e saj që më bënte të shkrihesha brenda. Pikërisht mënyra se si më shikonte nga dita e parë deri në ditën e fundit që ishim bashkë. Ishte gjithmonë e veçantë”, është shprehur ai.

Bobby Brown tregon se si droga i dha fund martesës së tij me Whitney Houston
Lexo po ashtu Bobby Brown tregon se si droga i dha fund martesës së tij me Whitney Houston

Mirëpo, në ditën e martesës së tyre më 18 korrik 1992, këngëtari pohon se është tronditur plotësisht kur e ka parë anën tjetër të Whitney Houstonit.

“Unë hyra brenda dhe e pashë atë duke marrë një vijë kokaine. Ne do të ishim akoma bashkë nëse nuk do të ishte droga. Droga na mundi”, ka deklaruar Bobby në dokumentar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Është 90 vjeçe, por Joan Collins thotë se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje në fytyrë

Është 90 vjeçe, por Joan Collins thotë se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje në fytyrë

Magazina
Kalo në kategori