LAJMI I FUNDIT:
Melania Trump

Melania Trump

283 Artikuj

Bie në sy fustani i Melanias në dasmën e vajzës së Trump

Bie në sy fustani i Melanias në dasmën e vajzës së Trump

Modë
Donald Trump pozon me gruan e tij Melania dhe ish-gruan Marla Maples në dasmën e vajzës

Donald Trump pozon me gruan e tij Melania dhe ish-gruan Marla Maples në dasmën e vajzës

Yjet
Pak para dasmës së vajzës, Donald Trump pozon përkrah gruas së tij Melania dhe ish-bashkëshortes Marla Maples

Pak para dasmës së vajzës, Donald Trump pozon përkrah gruas së tij Melania dhe ish-bashkëshortes Marla Maples

Yjet
Melania Trump u kthye dhe dha menjëherë një leksion për stilin e biznesit, me taka të larta dhe çantë dore shumë të shtrenjtë

Melania Trump u kthye dhe dha menjëherë një leksion për stilin e biznesit, me taka të larta dhe çantë dore shumë të shtrenjtë

Moda
Është e mahnitshme se sa i ngjajnë njëra-tjetrës: Kjo është motra e Melania Trump, të cilën ia ka fshehur publikut prej vitesh!

Është e mahnitshme se sa i ngjajnë njëra-tjetrës: Kjo është motra e Melania Trump, të cilën ia ka fshehur publikut prej vitesh!

Psikoprofil
Një ushtrim për formë të përsosur për të cilin betohet Melania Trump

Një ushtrim për formë të përsosur për të cilin betohet Melania Trump

Psikoprofil
Melania Trump nuk arrin fitimet e dëshiruara në NFT

Melania Trump nuk arrin fitimet e dëshiruara në NFT

Botë
Melania Trump po futet në maninë më të fundit të kriptovalutave – NFT

Melania Trump po futet në maninë më të fundit të kriptovalutave – NFT

Lajme Teknologji
Gjeni frymëzim: Dhjetë edicionet më të mira dimërore të ish-zonjës së parë të Amerikës, Melania Trump

Gjeni frymëzim: Dhjetë edicionet më të mira dimërore të ish-zonjës së parë të Amerikës, Melania Trump

Moda
Rikthimi i Melania Trumpit: Ish-zonja e parë me dy veshje elegante dëshmoi edhe një herë se nuk ka konkurrencë!

Rikthimi i Melania Trumpit: Ish-zonja e parë me dy veshje elegante dëshmoi edhe një herë se nuk ka konkurrencë!

Moda
Melania tentoi të buzëqeshë para kamerave, për të bindur opinionin se po kënaqet me Trumpin – por një reagim i saj u bë viral

Melania tentoi të buzëqeshë para kamerave, për të bindur opinionin se po kënaqet me Trumpin – por një reagim i saj u bë viral

Dështime
Melania Trump refuzoi të bënte thirrje për protesta paqësore gjatë trazirave të 6 janarit në Kongresin amerikan

Melania Trump refuzoi të bënte thirrje për protesta paqësore gjatë trazirave të 6 janarit në Kongresin amerikan

Amerika
Me një stil perfekt është kthyer në publik: Melania Trump shëtiti vetëm në Nju Jork dhe i kënaqi të gjithë!

Me një stil perfekt është kthyer në publik: Melania Trump shëtiti vetëm në Nju Jork dhe i kënaqi të gjithë!

Moda
Mediat amerikane: Donald Trump dhe Melania morën vaksinën kundër COVID-19 “në heshtje”, në janar

Mediat amerikane: Donald Trump dhe Melania morën vaksinën kundër COVID-19 “në heshtje”, në janar

Amerika
E dini si është dukur Melania në ceremoninë e martesës para 16 vjetësh: Fustani i rëndë 25 kilogramë dhe madje 91 metra mëndafsh!

E dini si është dukur Melania në ceremoninë e martesës para 16 vjetësh: Fustani i rëndë 25 kilogramë dhe madje 91 metra mëndafsh!

Moda
“Ajo është e lodhur më”, Melania Trump largohet me shpejtësi nga fotografët gjatë arritjes teksa komentuesit aludojnë më tepër dyshimet për divorc

“Ajo është e lodhur më”, Melania Trump largohet me shpejtësi nga fotografët gjatë arritjes teksa komentuesit aludojnë më tepër dyshimet për divorc

Yjet
Derisa po largohej nga Shtëpia e Bardhë, Melania Trump rrëmbeu vëmendje me çantën ‘Hermes’ 70 mijë dollarëshe

Derisa po largohej nga Shtëpia e Bardhë, Melania Trump rrëmbeu vëmendje me çantën ‘Hermes’ 70 mijë dollarëshe

Yjet
Melania Trump jep mesazhin lamtumirës: Do të jeni gjithmonë në zemrën time

Melania Trump jep mesazhin lamtumirës: Do të jeni gjithmonë në zemrën time

Amerika
Gati gjysma e amerikanëve kanë mendim negativ për Melania Trumpin

Gati gjysma e amerikanëve kanë mendim negativ për Melania Trumpin

Amerika
Melania Trump dënon dhunën e javës së kaluar në Kongresin amerikan

Melania Trump dënon dhunën e javës së kaluar në Kongresin amerikan

Amerika
Melania me një pallto dhe çizme në të cilat ne definitivisht nuk jemi mësuar ta shohim

Melania me një pallto dhe çizme në të cilat ne definitivisht nuk jemi mësuar ta shohim

Moda
Nga jetesa katër vjeçare në Shtëpinë e Bardhë e deri te largimi dinjitoz i një Zonje të Parë – kush ishte Melani Trump?

Nga jetesa katër vjeçare në Shtëpinë e Bardhë e deri te largimi dinjitoz i një Zonje të Parë – kush ishte Melani Trump?

Butrint Avdyli
Vjen portreti i parë zyrtar festiv nga çifti presidencial, Donald dhe Melania Trump në Shtëpinë e Bardhë

Vjen portreti i parë zyrtar festiv nga çifti presidencial, Donald dhe Melania Trump në Shtëpinë e Bardhë

Yjet
Zonja e Parë e Amerikës “ka shëtitur” edhe një kombinim për t’u mbajtur në mend

Zonja e Parë e Amerikës “ka shëtitur” edhe një kombinim për t’u mbajtur në mend

Moda