LAJMI I FUNDIT:

“Ferrari”, bashkëpunimi më i ri i Bardhit dhe Melinda Ademit

“Ferrari”, bashkëpunimi më i ri i Bardhit dhe Melinda Ademit
Foto: Screenshot/YouTube

Një tjetër këngë e re është publikuar gjatë ditës së sotme (e premte).

Reklama

Bëhet fjalë për bashkëpunimin e Bardhit dhe Melindës, projekti i të cilëve mban titullin “Ferrari”.

Dyshja, të cilët janë shumë të pëlqyer nga publiku, xhiruan klipin në Itali.

Foto: Screenshot/YouTube

Melinda edhe këtë herë ka marrë vëmendje me paraqitjet atraktive dhe mjaft tërheqëse në video.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Producimi është bërë në studion e SBS Entertainment nga producenti Çelik Lipa.

Foto: Screenshot/YouTube

Sa i përket klipit, edhe këtë herë është përkujdesur produksioni Sekuencë.

Ky duet i tyre mezi është pritur nga fansat dhe që në fillim ka shpërthyer me klikime. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Kalo në kategori