LAJMI I FUNDIT:

Ferizaj kërkon fitoren për mbijetesën, Dukagjinit i mjafton një pikë – formacionet zyrtare

Ferizaj kërkon fitoren për mbijetesën, Dukagjinit i mjafton një pikë – formacionet zyrtare

Ferizaj dhe Dukagjini do ta zhvillojnë ndeshjen më të rëndësishëm këtë edicion në Albi Mall Superligë.

Reklama

Ferizajasit janë në kërkim të fitores për të mbetur në pozitën e tetë që i dërgon në barazh.

Në anën tjetër Dukagjini janë në pozitën e katërt në tabelë me 50 pikë dhe i mjafton vetëm edhe një pikë për ta siguruar këtë pozitë.

Klinasit me ta ruajtur këtë pozitë do ta siguronin plasmanin në garat evropiane për herë të parë në histori të klubit.

Formacionet zyrtare:

Ferizaj:

Dukagjini: Haxhihamza, Shala, Basriu, Syla, Dallku, Kuci, Hugo, Zulfiu, John, Merlaku, Santos.

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ndërkombëtare

"Ju e dini ndikimin që ata kanë" - ish-gjyqtari tregon se çfarë i bëri Real Madridi pasi e ndëshkoi me karton të kuq Cristiano Ronaldon

La Liga
Barcelona synon goditjen e dyfishtë nga Arsenali në janar

Barcelona synon goditjen e dyfishtë nga Arsenali në janar

La Liga
Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

La Liga
Tuchel befason me fjalët e tij: Jo Bayerni, kjo skuadër është më e forta në Gjermani

Tuchel befason me fjalët e tij: Jo Bayerni, kjo skuadër është më e forta në Gjermani

Bundesliga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Kalo në kategori