LAJMI I FUNDIT:

Fansat ngacmojnë Ledri Vulën në koncert, i përmendin Dua Lipën – ai habit me reagimin e tij

Fansat ngacmojnë Ledri Vulën në koncert, i përmendin Dua Lipën – ai habit me reagimin e tij

Fansat kanë ngacmuar së fundmi Ledri Vulën në njërin prej koncerteve të tij dhe ka të bëjë me Dua Lipën.

Videoja është publikuar në TikTok dhe ka bërë xhiron në rrjetet sociale, e po ashtu edhe në Instagram.


Derisa Ledri po performonte në skenë, njëri prej fansave aty shkroi në ekranin e telefonit të tij “Dua Lipa super P”,  dhe pas kësaj e drejtoi telefonin e tij drejt reperit.

@realthoxha Numero 1 @Dua Lipa #ledrivula #fyp ♬ suono originale – Realt Hoxha

Pasi pa se çfarë po shkruante në telefonin e fansit, reagimi i Ledrit nuk kishte se si të mungonte.

Siç shihet, repartisti u ndal për një çast me sa duket për të lexuar se çfarë shkruante aty, dhe ngriti sytë dhe buzët në një formë pohimi.

Prej vitesh, është përfolur për një lidhje të mundshme mes artistes shqiptare me famë botërore Dua Lipa dhe reperit Ledri Vula.

Ishte Sara Hoxha e cila rreth dy vjet më parë kishte konfirmuar në mënyrë indirekte se ata kanë pasur një lidhje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori