LAJMI I FUNDIT:

Ernest Zymberi në përvjetorin e parë të martesës: Sa me fat jam që ndaj jetën me gruan më fantastike që kam takuar ndonjëherë

Ernest Zymberi në përvjetorin e parë të martesës: Sa me fat jam që ndaj jetën me gruan më fantastike që kam takuar ndonjëherë

Aktori i njohur Ernest Zymberi është pa diskutim një ndër personazhet më të spikatur të hit serialit “O Sa Mirë”.

Reklama

Pas një sezone të suksesshme në rolin e ‘Llukmanit’, ai kishte vendosur që në muajt e nxehtë të verës t’i japë vetes disa ditë të mira pushimi.

Megjithatë, ai nuk ka harruar ta kujtoj edhe datën se kur i dha fund beqarisë duke kurorëzuar me martesë lidhjen me Lenën.

This is us 👫🔜👼

A post shared by Ernest Zymberi (@ernestzymberi) on Jul 16, 2018 at 4:21am PDT

E pikërisht në këtë ditë, të parin vit të kaluar si i kurorëzuar, artisti ka zgjedhur fjalët më të bukura të mundshme për bashkëshorten.

Ai e ka falënderuar bashkëshorten për përkujdesje dhe dashurinë që i dhuron çdo ditë që kalon pranë saj.

“Jetë sa herë mendoj për neve e kuptoj sa me fat jam që ndaj jetën me gruan më fantastike që e kam takuar ndonjëherë. Faleminderit për dashninë që ma jep çdo ditë. Faleminderit për kujdes e përkrahje. Urime përvjetori i parë i martesës e cila na dha gjithçka që kemi ëndërruar…shumë shpejt do të jemi 3 dhe dashnia sa vjen e rritet. Të dua”, ka shkruar aktori në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, aktorin do ta shohim edhe në sezonin e ri të serialit me episode të reja. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Kalo në kategori