Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk heziton të vë në plan të parë asetet e saja në imazhet që i ndan me fansat e saj.

Dhe në vazhdën e publikimit të fotografive që tregojnë hiret e saj, ajo ka ardhur në një pozë tërheqëse.

Të gjitha lajmet nga Erjona Sulejmani Të gjitha lajmet nga Erjona Sulejmani

Bukuroshja ngacmon imagjinatën e gjinisë së fortë teksa shfaqet e shtritë pranë pishinës e veshur me bikini.

View this post on Instagram

🧜🏻‍♀️ #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Aug 18, 2019 at 7:28am PDT

Kujtojmë që modelja ka qenë e martuar me futbollistin shqiptar që e përfaqëson Zvicrën, Blerim Xhemaili, me të cilin ka një djalë.

Erjona vazhdon të realizojë sete të ndryshme fotografike për nevoja të punës, ndërkohë që nuk mungojnë edhe fotografitë që i realizon për dëshirë të saj dhe i poston në Instagram, ku numëron mbi 275 mijë ndjekës. /Telegrafi/