LAJMI I FUNDIT:

Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Era Istrefi i është rikthyer fuqishëm muzikës e gjithashtu nuk i ndal as postimet në Instagram.

Bukuroshja qëndron aktive në rrjetet e saj sociale edhe pse shumë e angazhuar tash së fundi me shumë projekte e mbrëmje muzikore.


Artistja shqiptare para ca orësh ka publikuar një set fotografish të lezetshme, ku shihet se po kalon kohë të lirë për veten, e gjithashtu e shoqëruar nga qeni i saj.

Era duket thjesht e bukur në një veshje me xhinse, një bluzë të shkurtë, edhe atletet të cilat përshtatet shumë me dukjen.

Flokët e lëshuara drejt, të ndara në mes, me ngjyrë që tashmë edhe e karakterizon, të bardhë.

Era i është kthyer skenës fuqishëm, pasi projektet e saj u bënë të gjitha hite.

Kujtojmë që këngëtarja e hitit “BonBon”, muaj më parë ka konfirmuar lidhjen me futbollistin shqiptar, Amir Rrahmanin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Magazina
I dashuri i dërgon një letër Santianës në BBVK, shprehet i zhgënjyer me të: Nuk e kam pritur nga ti

I dashuri i dërgon një letër Santianës në BBVK, shprehet i zhgënjyer me të: Nuk e kam pritur nga ti

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
I dashuri i Santianës përmes letrës hodhi disa akuza kundrejt tij, Buci: Nuk prisja që të fliste mirë

I dashuri i Santianës përmes letrës hodhi disa akuza kundrejt tij, Buci: Nuk prisja që të fliste mirë

Magazina
Kalo në kategori