Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, është duke e shijuar suksesin e këngës së saj më të re “Hajde” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. 

Ky projekt ritmik i saj në kombinim me zhanrin folk, u mirëprit nga publiku dhe vetëm për katër ditë ka mbledhur mbi dy milionë shikime në platformën YouTube.

Enca gjithashtu është aktive edhe në rrjetet sociale, postimet e të cilës tërheqin gjithnjë vëmendje për shkak të fotografive atraktive që publikon. E tillë vjen edhe në imazhet e fundit teksa i shoqëron me një mesazh.

Të gjitha lajmet nga Enca Haxhia Të gjitha lajmet nga Enca Haxhia

“Kemi vetëm një jetë ndaj jetojeni çdo ditë dhe bëjeni çdo gjë me zemër”, janë fjalët e Encës që i ka publikuar në Instagram.

Ndryshe, këngëtraja ka paralajmëruar verë të nxehtë dhe në ditët në vijim do keni projekte dhe bashkëpunime të reja nga ana e saj. /Telegrafi/