0Shares

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, duket se nuk po mund të bëhet rehat me profilin e saj në Instagram.

Kjo pasi tash e një kohë ajo është duke hasur në një problem i cili duket se po e irriton jo pak.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

“Sa herë që po hyj tek mesazhet, Instagrami im po bllokohet”, shkroi Enca duke pyetur mos edhe ndokush tjetër ka të njëjtin problem.

Ndoshta ditëve në vazhdim ky problem do të fiksohet dhe këngëtarja do e ketë më të lehtë komunikimin e saj me fansat. /Prive/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)