LAJMI I FUNDIT:

Enca Haxhia ngjall dyshimet se është ndarë nga i dashuri afrikan, pasi e festoi e vetme Shën Valentinin?

Enca Haxhia ngjall dyshimet se është ndarë nga i dashuri afrikan, pasi e festoi e vetme Shën Valentinin?
Foto: Enxa Haxhia/InstaStory

Këngëtarja e njohur Enca ka ndezur kuriozitetin e fansave të saj me disa postime të mëdha në rrjetet sociale që shkaktonin dyshime për statusin e lidhjes së saj.

Në një postim në InstaStory, Enca shkroi të mërkurën: “Uroj të gjeni dikë që ju do ashtu sikurse e meritoni të duheni!”, teksa ngjalli pyetje nëse ishte duke kaluar një periudhë turbulente në jetën e saj sentimentale.

Publikimi i një tjetër fotografie me një buqetë lulesh në InstaStory nga një admirues ‘sekret’ vetëm sa shtoi më shumë ujë në mullirin e thashethemeve.


Foto: Enca/InstaStory

Publiku nisi të pyeste nëse mungesa e të dashurit të saj në këto postime ishte një shenjë që tregonte se Enca mund të ishte pjesë e një historie dashurie që po merrte një kthesë të papritur.

Megjithatë, Enca vendosi të qetësojë spekulimet dhe të qartësojë gjërat të enjten, duke publikuar një imazh të një buqete me lule të shoqëruar me një unazë elegante.

Foto: Enca/InstaStory

Postimi në fjalë erdhi si një përgjigje e qetë por e qartë ndaj zërave që qarkullonin në internet, duke sugjeruar se marrëdhënia e saj ishte më e fortë se kurrë.

Fansat e Encës tani mund të marrin frymë lirisht, pasi këngëtarja ka treguar se ajo nuk është vetëm e përkrahur nga ndjekësit e saj, por gjithashtu gëzon dashurinë e një partneri që njeh vlerën e saj.

Foto: Enca/InstaStory

Ndërkohë që rrjetet sociale vazhdojnë të jenë një platformë ku yjet mund të ndajnë dhe ndonjëherë edhe të fshehin detajet e jetës së tyre private, Enca ka zgjedhur të qëndrojë transparente me publikun e saj, duke i dhënë fund thashethemeve me një postim që flet më shumë se mijëra fjalë. /Telegrafi/

Foto: Enca/InstaStory

Në trend Magazina

Më shumë
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori