LAJMI I FUNDIT:

Ekipi ukrainas Na’Vi thuhet se janë duke eksploruar për ndryshime në listën e CS:GO

Ekipi ukrainas Na’Vi thuhet se janë duke eksploruar për ndryshime në listën e CS:GO
(Foto: HLTV)

Pas dështimit në BLAST Paris Major, siç duket skuadra ukrainase do të bëj disa ndryshime në formacionin e CS:GO.

Reklama

Na’Vi do të ndaj rrugët me trajnerin e CS:GO, Andrij “B1ad3” Ghorodensjkyj dhe lojtarin e ri Andrij “npl” Kukharsjkyj, sipas një raporti nga John Knyaziev në platformën e mediave sociale VK.

Ky informacion, i parë për herë të parë nga Escore News , vjen një javë pas paraqitjes së dobët të ekipit Na’Vi në BLAST Paris Major.

Skuadra ukrainase u eliminua nga FaZe Clan në fazën Legends Stage më 16 maj.

Siç duket paraqitjet jo të mira të skuadrës, do të dërgojnë në ndryshime, e që pritet të jenë largimi i trajnerit dhe i lojtarit të ri npl.

Një ndryshim i mundshëm nuk është konfirmuar ende nga skuadra e Na’Vi, mirëpo mundësit janë të mëdha pas formës së tyre të dobët së fundmi. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

Bundesliga
Lojtari i vetëm që mund ta shpëtojë Pochettinon nga shkarkimi prej Chelseat

Lojtari i vetëm që mund ta shpëtojë Pochettinon nga shkarkimi prej Chelseat

Premier League
Në vitin 2027 nuk do të ketë Ligë të Kampionëve: UEFA ka gati tri gara të reja

Në vitin 2027 nuk do të ketë Ligë të Kampionëve: UEFA ka gati tri gara të reja

Ndërkombëtare
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Kishte shpresuar në ftesë nga Kosova, Edvin Kuç ftohet prej Malit të Zi

Kishte shpresuar në ftesë nga Kosova, Edvin Kuç ftohet prej Malit të Zi

Përfaqësueset
Kalo në kategori