Aktorja Jennifer Aniston, e cila i ka mbushur 50 vjet në muajin shkurt, në pozat e reja për revistën InStyle ka dëshmuar se vitet janë vetëm numër.

Ajo është shfaqur në ballinën e kësaj reviste prestigjioze për botimin e muajit tetor, duke e paraqitur atë në stilin e viteve të gjashtëdhjeta dhe shtatëdhjeta.

Lexuesit dhe përdoruesit e faqeve të rrjeteve sociale u gëzuan veçanërisht nga veshjet e Aniston duke pozuar në një bikini të zezë me figurën e saj të ndritshme në plan të parë, transmeton KP.

Siç kanë theksuar redaktorët e InStyle, bukuria e saj është një simbol i shkëlqimit amerikan, dhe shumë fansa janë pajtuar me të. Për shkak të kësaj, nuk u desh shumë kohë për të pritur që rrjetet sociale të përmbyten me komplimente për paraqitjen e saj.

Të gjitha lajmet nga Jennifer Aniston Të gjitha lajmet nga Jennifer Aniston

“A mundemi të lutemi të flasim për mënyrën se si kjo femër duket më mirë me moshën? Dua të them, Hollywoodi merret vetëm me vajza dhe yjet e reja dhe gjithnjë e më shumë i neglizhon gratë që plaken. Por Meryl Streep, Beth Middler, Michelle Pfeifer, Jennifer Aniston dhe disa të tjera, vërtetojnë se aktoret më të mira janë gra të viteve që janë si vera e shkëlqyeshme”, ka qenë njëri prej komenteve.

View this post on Instagram

Jennifer Aniston’s been stepping outside her comfort zone recently, both as a ‘60s bombshell 🎀 in our October beauty issue and on the set of her new Apple TV+ series @themorningshow — her most complex role to date. “We’re addressing the ugly truths of how men have treated women in our society, particularly in the workplace all these years,” she tells @kerrybombe. “We sold it in the summer, and then Harvey Weinstein happened in the fall…Reese and I were like, ‘The show is writing itself.’ It was as if the universe were begging for this patriarchal society to be exposed.” Full story at the link in bio. I Photographed by @michaelthompsonstudio; Styled by @juliavonboehm

A post shared by instylemagazine (@instylemagazine) on Sep 4, 2019 at 5:05am PDT

Me gjithë pamjen e saj fantastike, të cilën deri më tani e kemi parë pa numër, ka pasur edhe nga ata që janë të bindur që ky është thjesht një Photoshop i mirë.