“Ecja e Messit në fushë” po bënë bujë të madhe në rrjetet sociale

Një video ku shihet Lionel Messi teksa ecë në fushë gjatë ndeshjes ndaj Dynamo Kievit në Ligën e Kampionëve po komentohet shumë.

Barcelona fitoi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Dynamo Kievit në ndeshjet e tretë të grupeve në Ligën e Kampionëve.

Golat për klubin katalunas u shënuan nga Lionel Messi dhe Gerard Pique, ndërsa për ukrainasit shënoi Viktor Tsygankov.

Lexo po ashtu Portieri 18-vjeçar bëri 12 pritje ndaj Barcelonës në debutimin e tij, njëra ndaj Messit ishte mahnitëse

Megjithatë, ylli argjentinas i Barcelonës si duket nuk ishte i interesuar të luante dhe nuk kishte motivi ndaj Dynamo Kievit.

Disa video që po qarkullojnë në rrjetet sociale dhe kanë bërë bujë të madhe shihet Messi teksa ecë në fushë.

Kapiteni i Barcelonës nuk duket i interesuar t’i ndihmojë skuadrës në mbrojtje dhe kjo gjë po komentohet shumë. /Telegrafi/

Meç i madh i boksit mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk - detajet minutë pas minute

Mbyllet sezoni në Bundesliga: Bayer Leverkusen me rekord, mësohen të gjitha verdiktet

Ballkani me fitore ndaj Llapit feston titullin e kampionit në

Ballkani me fitore ndaj Llapit feston titullin e kampionit në "Zahir Pajaziti"

Superliga
Mbrojtësi i Borussia Dortmund trondit me pamjen e tij - ai fiton 10 milionë euro në vit dhe pas dy javësh ka finalen e Ligës së Kampionëve

“Lista e blerjeve sekrete” të Bayern Munichut – emrat e shtatë lojtarëve që mund t’i kushtojnë 323 milionë euro

Barcelona e bindur se do nënshkruajnë me top yllin gjerman si pjesë e ‘revolucionit’ në ekip