LAJMI I FUNDIT:

E veshur me fustan nusërie, Adelina Ismaili ndan pamje nga klipi i ri me Sabri Fejzullahun

E veshur me fustan nusërie, Adelina Ismaili ndan pamje nga klipi i ri me Sabri Fejzullahun
Foto: Screenshot/Instagram

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili dhe ikona Sabri Fejzullahu, janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Ata kanë njoftuar për bashkëpunimin pak ditë më parë, gjersa kanë përfunduar edhe xhirimet.

Dyshja e famshme e estradës kanë sjell pamje nga klipi, ku nuk ka dyshim se do të jetë i veçantë.


Artistja e njohur është shfaqur me një fustan nusërie, në të cilin duket e mrekullueshme.

“Të puth baba lulen e ballit…”, ka qenë përshkrimi që i ka vënë postimit.

Sabri Fejzullahu i bën një dedikim Adelina Ismailit: Të mbajta për dore që 7 vjeçe, ti ke thyer rregulla e tabu
Lexo po ashtu Sabri Fejzullahu i bën një dedikim Adelina Ismailit: Të mbajta për dore që 7 vjeçe, ti ke thyer rregulla e tabu

Akoma nuk është zbuluar data e saktë se kur do të lansohet ky duet, por që mezi po pritet nga fansat.

Ata kanë bashkëpunuar edhe shumë vite më parë, e kanë qenë së bashku nëpër evente të ndryshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Magazina
Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Kalo në kategori