LAJMI I FUNDIT:

E shihni njeriun në këtë enigmë? Fytyra e tij vihet re vetëm nga më inteligjentët

E shihni njeriun në këtë enigmë? Fytyra e tij vihet re vetëm nga më inteligjentët

Vetëm për ata me një fuqi të lakmueshme vëzhgimi!

Në fillim, ne shohim një qen me një kockë në ilustrim dhe nuk ka asgjë të çuditshme në të.

Megjithatë, kjo enigmë fsheh shumë detaje të tjera, transmeton Telegrafi.

A mund ta dalloni menjëherë se çfarë është? A ju kujtojnë flokët diçka?

Më të shpejtët e gjetën fytyrën e burrit brenda vetëm pesë sekondave. Ata besohet se kanë një IQ shumë të lartë.

CIA publikoi një enigmë - keni vetëm tre minuta për ta zgjidhur: Duket e lehtë, por nuk ka asnjë mënyrë që të keni sukses herën e parë
Lexo po ashtu CIA publikoi një enigmë - keni vetëm tre minuta për ta zgjidhur: Duket e lehtë, por nuk ka asnjë mënyrë që të keni sukses herën e parë

Jeni një prej tyre apo keni nevojë për ndihmë dhe ndoshta për zgjidhje?

Përgjigjen e gjeni në ilustrimin poshtë tekstit:

ValDub

Pra, i gjithë truku ishte të ktheni foton! /Telegrafi/


Në trend Stil

Më shumë
Në këtë qytet të gjithë banorët jetojnë në vetëm një pallat me 196 banesa

Në këtë qytet të gjithë banorët jetojnë në vetëm një pallat me 196 banesa

Stil
Do të habiteni shumë kur të mësoni se çfarë vërtet do të thotë kur ju kruhet shuplaka e majtë apo e djathtë

Do të habiteni shumë kur të mësoni se çfarë vërtet do të thotë kur ju kruhet shuplaka e majtë apo e djathtë

Lifestyle
Kjo është mënyra më e mirë për të masazhuar skalpin për flokë të shëndoshë, eksperti jep paralajmërimin për furçat virale

Kjo është mënyra më e mirë për të masazhuar skalpin për flokë të shëndoshë, eksperti jep paralajmërimin për furçat virale

Stil
Thëniet më të thella nga Platoni

Thëniet më të thella nga Platoni

Lifestyle
Çfarë është Shën Valentini dhe si ka filluar kjo festë?

Çfarë është Shën Valentini dhe si ka filluar kjo festë?

Stil
Sipas Feng Shui: Çfarë duhet pasur në shtëpi që aty të vijë më shumë pasuri

Sipas Feng Shui: Çfarë duhet pasur në shtëpi që aty të vijë më shumë pasuri

Lifestyle
Kalo në kategori