LAJMI I FUNDIT:

E fshehur vetëm pas një mbulese, Bebe Rexha nxit imagjinatën e fansave me imazhet e saj të fundit

E fshehur vetëm pas një mbulese, Bebe Rexha nxit imagjinatën e fansave me imazhet e saj të fundit
Foto: Bebe Rexha/Instagram

Bebe Rexha është duke u përgatitur për një prej mbrëmjeve më të rëndësishme në karrierën e saj.

Reklama

Këtë të diel ajo do të jetë pjesëmarrëse në ceremoninë më të madhe botërore të ndarjes së çmimeve të muzikës, ‘Grammy Awards 2023’.

Kjo pasi ajo është sivjet shqiptarja e vetme e nominuar për një çmim të tillë, përkatësisht për çmimin “Kënga më e mirë ritmike/elektronike” për këngën e saj “I’m Good (Blue)” me David Guettan.

E teksa po e pret me ëndje këtë moment të rëndësishëm në karrierën e saj, Rexha po tregohet mjaft aktive për fansat e saj në rrjetet sociale.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Ajo publikoi të enjten dy fotografi të reja për ndjekësit e saj, ku shfaqej mjaft atraktive me pamjen e saj voluminoze prej biondeje, gjersa ishte fshehur trupi ne saj pas një mbulese.

Bebe Rexha takohet me shqiptarin e famshëm, grimerin e Kim Kardashianit - Mario Dedivanoviç
Lexo po ashtu Bebe Rexha takohet me shqiptarin e famshëm, grimerin e Kim Kardashianit - Mario Dedivanoviç

“Paqe dhe dashuri dhe muzikë e re që vjen së shpejti”, ka shkruar 33-vjeçarja në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Bëhet fjalë për këngën e saj më të re “Heart Wants What It Wants”, e cila pritet të publikohet shumë shpejt.

Përmes një vallëzimi provokues në TikTok, Bebe Rexha paralajmëron publikimin e këngës së re
Lexo po ashtu Përmes një vallëzimi provokues në TikTok, Bebe Rexha paralajmëron publikimin e këngës së re

Ajo ka ngacmuar fansat me publikimin e një pjese të shkurtër të kësaj kënge në rrjetet sociale, gjersa ka paralajmëruar se këtë vit pritet të sjellë në treg edhe albumin e tretë në karrierën e saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori