Pas ndarjes së futbollistit spanjoll Gerard Pique dhe këngëtares kolumbiane Shakira për shkak të pabesisë së raportuar të yllit të Barcelonës, ai tashmë ka një marrëdhënie gjithnjë e më publike me Clara Chianin, madje këtë nuk e fsheh më.

Kjo ka ndodhur si në rrugët e Barcelonës ashtu edhe në Paris, pasi sipas ” El Programa de Ana Rosa ” të Telecinco në Spanjë, çifti u kap duke darkuar në kryeqytetin francez fundjavën e kaluar dhe, duke pasur parasysh pamundësinë për të mbetur anonim, futbollisti është kapur me të dashurën e re.

Megjithatë, e njëjta media publikoi një video në të cilën Clara Chia ecën nëpër rrugët e Barcelonës me një mikeshë dhe një gazetare i bën asaj pyetje të shumta në lidhje me marrëdhënien e saj me lojtarin e FC Barcelona.

Reklama
Reklama

Foto: Twitter

​Ndërsa shoqja e saj përpiqet të mbulojë kamerën, personazhin e ri të famshëm ajo është dukshëm nervoz dhe nuk u përgjigjet pyetjeve që i bëhen.

Për momentin, çifti nuk e ka konfirmuar nëse ajo tashmë i ka takuar fëmijët e tij, ndonëse dihet se të dyja familjet baballarët dhe nënat e çifti të ri janë të kënaqura me marrëdhënien e tyre.

Dihet gjithashtu se Gerard Pique dhe Shakira ende nuk kanë arritur një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve të tyre dhe se kjo mund të zgjidhet në gjykatë, por ende nuk dihet nëse do të ketë takime të tjera për të arritur një marrëveshje pa duke shkuar në gjykatë. /Telegrafi/

Reklama