LAJMI I FUNDIT:

Dy shënjestrat e Interit

Dy shënjestrat e Interit

Interi është vënë pas lojtarit të Monacos, Fabinho dhe atij të Benficas, Nelson Semedo.

Nerrazzurrët tashmë duan t’i forcojnë krahët, pasi thuhet se kanë siguruar shërbimet e Ever Banegas (Sevilla) dhe Caner Erkin (Fenerbahce).


Burime të shumta thonë se drejtori sportiv, Piero Ausilio, është duke punuar shumë për të siguruar shënjestrat e klubit.

TuttoMercatoWeb dhe Il Corriere dello Sport raportojnë se zikaltrit tashmë po dërgojnë përfaqësues të tyre për t’i ndjekur nga afër këta lojtarë teksa luajnë.

Transfer më i vështirë është Semedo, pasi ka një klauzolë prej 60 milionë eurosh, prandaj Interi duhet ta bindë Benfican për shërbimet e tij. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë

"Ky është qëllimi im personal" - Ylli i harruar nga Real Madridi i dërgon një mesazh të fuqishëm klubit spanjoll

Serie A
Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Bundesliga
Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Premier League
Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

La Liga
Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Sport
Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalo në kategori