LAJMI I FUNDIT:

Dukja e yjeve në parakalimin e tyre të parë në ceremoninë e Oscar (Foto)

Dukja e yjeve në parakalimin e tyre të parë në ceremoninë e Oscar (Foto)

Më në fund Leonardo DiCaprio është shpërblyer me statujën e çmuar dhe të shumëpritur këtë vit në Oscar. Mirëpo, pavarësisht gjithë ekzaltimit për fitoren e tij, ky postim nuk i kushtohet vetëm fituesit të çmimit për aktorin më të mirë.

Reklama

Klan Kosova ka bërë një përmbledhje me fotografi, për të parë se si dukeshin aktorët e mëdhenj gjatë parakalimit të parë në tapetin e kuq të ceremonisë së ndarjes së çmimeve nga Akademia.

Duket sikur disa prej tyre vetëm se janë zbukuruar më shumë me kalimin e kohës!

Leonardo DiCaprio

1996 dhe 2016

leo

Kate Winslet

1996 dhe 2016

kate w

John Travolta

1978 dhe 2015

john travolta

Meryl Streep

1979 dhe 2015

meryl

Michael Douglas

1976 dhe 2013

michael d

Drew Barrymore

1989 dhe 2011

drew

Benicio Del Toro

2001 dhe 2016

del torro

Steve Carell

2006 dhe 2016

steve

Scarlett Johansson

2000 dhe 2015

scarlet

Sylvester Stallone

1997 dhe 2016

stallone

Jennifer Aniston

2000 (me Brad Pitt) dhe 2015 (me Justin Theroux)

jenn

Matt Damon

1998 (me nënën e tij Nancy) dhe 2016 (me Luciana Barroso)

matt

Charlize Theron

2000 dhe 2016

charlize

Angelina Jolie

2000 dhe 2014

angelina

Brad Pitt

1992 (me Juliette Lewis) dhe 2014 (me Angelina Jolie)

brad

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori