LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa shijon një ditë në New York me kunatat e saj, Gigi dhe Bella Hadid

Dua Lipa shijon një ditë në New York me kunatat e saj, Gigi dhe Bella Hadid

Të gjitha dukeshin të mrekullueshme.

Reklama

Supermodelja Bella Hadid feston ditëlindjen e 23-të, dhe këtë ditë të rëndësishme ajo e ka kaluar me familjen dhe miqtë në qytetin e New York-ut.

Bella ishte parë me motrën e saj, modelen Gigi Hadid, dhe yllin e muzikës pop, Dua Lipa, e cila momentalisht është duke e shijuar lidhjen me vëllanë e tyre të vogël, Anwar Hadid.

Bella Hadid (Foto: Getty Images/Guliver)

Nëna e yjeve, Yolanda Hadid, po ashtu ishte e pranishme në ditëlindjen e së bijës, ku mbante në duar disa balona të mëdha, si surprizë për të.

Bella ishte veshur tërësisht me të zeza për ditëlindjen e 23-të, për dallim nga kunata e saj, Dua, që bëri një kombinim mes xhinseve dhe një bluze blu. Në ndërkohë, Gigi shfaqi dukjen e saj atraktive në një palë tuta sportive, dhe krejt në fund nëna e Bellas u vesh po ashtu komplet në të zeza.

Dua Lipa dhe Bella Hadid (Foto: Getty Images/Guliver)

Veç kësaj, gjatë ditës së sotme, këngëtarja shqiptare shijoi një ditë në New York edhe me të dashurin e saj, i cili në një moment i huazoi Duas pallton e tij.

Dua Lipa ndjen ftohtë në New York, Anwar Hadid i huazoi pallton e tij ndërsa shkuan së bashku në ditëlindjen e Bellas
Lexo po ashtu Dua Lipa ndjen ftohtë në New York, Anwar Hadid i huazoi pallton e tij ndërsa shkuan së bashku në ditëlindjen e Bellas

Lidhja e 24-vjeçares pason pas ndarjes nga kuzhinieri dhe modeli Isaac Carew, me të cilin ishte në një lidhje dashurie prej më shumë se dy vitesh. /Telegrafi/

Gigi Hadid (Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Leonardo DiCaprio takon Gigi Hadidin me prindërit e tij mes thashethemeve për rindezje të romancës

Leonardo DiCaprio takon Gigi Hadidin me prindërit e tij mes thashethemeve për rindezje të romancës

Magazina
DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza

DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza "Sevdali"

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Kalo në kategori